Παρασκευή, 12 Οκτωβρίου 2018

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ''IRIS Catering''

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές  να προσέλθουν στο γήπεδο ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ τη Δευτέρα 
15-10-2018 :

Κ-14 (ΠΑΙΔΩΝ)-- ΏΡΑ: 15:00

**( ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΘΑ ΦΟΡΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ (LARRY) ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ)

 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Ο.
 ΣΛΙΜΗΣΤΙΝΟΣ Κ.
ΓΚΟΛΙΑΣ Ι.
ΓΚΑΛΙΤΣΑΣ Π.
ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ν.
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΡΑΤΣ Γ.
ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ Β.
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Κ.
ΓΚΑΝΑΣ Χ.
ΣΕΡΕΝΗΣ Δ.
ΚΑΡΠΟΖΗΛΟΣ Χ.
ΓΙΑΝΝΗΚΩΤΣΙΟΣ Π.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.
ΚΥΡΙΑΚΟΥ Κ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Κ.
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Α.
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ Σ.
ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΝΩΤΗΣ Ν.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Γ.
ΤΑΧΤΑΤΖΗΣ Μ.
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΘΕΟΔΩΡΟΥ Α.
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ Λ.
ΒΑΣΑΔΗΣ Ν.
ΓΚΕΡΑΝΤ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

Κ-16 (ΝΕΩΝ)-- ΏΡΑ 16:15

**(ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΘΑ ΦΟΡΟΥΝ ΚΙΤΡΙΝΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ (LARRY) ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ)

ΣΙΩΜΟΣ Γ.
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Θ.
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Σ.
ΝΑΟΥΜ Μ.
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Α.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΦΟΥΛΗΡΑΣ Α.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
ΠΗΤΑΣ Γ.
ΜΑΛΕΓΚΑΝΟΣ Φ.
ΚΥΡΙΑΚΟΥ Α.
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ Δ.
ΚΥΡΙΖΑΚΗΣ Σ.
ΛΟΒΑΤΣΗΣ Δ.
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Α.
ΤΣΟΠΡΑΣ Γ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Θ.
ΜΑΝΘΟΣ Θ.
ΚΟΖΑΡΗΣ Γ.
ΗΡΓΗΣ Β.
ΜΠΟΥΤΑΣΗΣ Γ.
ΤΑΟΥΛΤΖΙΔΗΣ Μ.
ΚΑΡΑΠΑΡΙΔΗΣ Κ.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Ν.
ΣΤΟΥΜΠΟΣ Χ.
ΠΟΥΤΙΑΣ Κ.

Πέμπτη, 11 Οκτωβρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ,Β' , Κ-12 & Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η Αγωνιστική) 13/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
13/10/18
16:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
13/10/18
16:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΝΟΝΑΣ Β.
13/10/18
16:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΔΟΥΚΑΣ Α.
13/10/18
16:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
13/10/18
16:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
13/10/18
16:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΚΑΚΟΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

(2η Αγωνιστική) 14/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
14/10/18
16:00
ΟΙΝΟΗΣ

ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
14/10/18
16:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
14/10/18
16:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΚΑΚΟΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΩΤΗΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12

(1η Αγωνιστική) 13/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
13/10/18
10:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
17/10/18
17:15
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
13/10/18
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
14/10/18
10:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
13/10/18
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΒΟΗΘΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14

(1η Αγωνιστική) 14/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
13/10/18
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν
17/10/18
16:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
14/10/18
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
14/10/18
12:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
14/10/18
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
 

Οι διαιτητές που ορίσθηκαν στις Κατηγορίες Κ-12 & Κ-14 εκτός των Φύλλων Αγώνων να παραλάβουν και να μελετήσουν τις τροποποιήσεις στις προκηρύξεις των πρωταθλημάτων από τη Γραμματεία της ΕΠΣ Καστοριάς

Προσοχή στις ώρες και στις ημερομηνίες των αγώνων των Κ-12 & Κ-14