Πέμπτη 27 Ιανουαρίου 2022

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α'- Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

 

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

(11η Αγωνιστική) 29/1/2022

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Α' ΒΟΗΘΟΣ

Β' ΒΟΗΘΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

29/1/22

15:00

ΜΑΝΙΑΚΩΝ

ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.

ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ Μ.

ΔΟΥΚΑΣ Α.

29/1/22

15:00

ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.

ΚΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

29/1/22

15:00

ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ

ΝΤΑΗΛΑΚΗ

Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α

ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.

ΚΥΡΚΟΣ Σ.

KAKOΣ Α.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ

AΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980

 

29/1/22

15:00

ΚΟΡΗΣΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ

ΝΤΟΥΚΑΣ Α.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.

ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.

29/1/22

15:00

ΤΟΙΧΙΟΥ

AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΤΖΑΜΟΣ Δ.

ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Γ.

ΣΠΥΡΟΥ Σ.

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

(11η Αγωνιστική) 30/1/2022

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Α' ΒΟΗΘΟΣ

Β' ΒΟΗΘΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

30/1/22

15:00

ΟΙΝΟΗΣ

ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ

ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΜΠΑΚΑΛΗΣ Π.

ΜΗΤΣΙΟΥ Ν.

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ

30/1/22

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ

ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΙΡΙΟΥ

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.

ΖΙΩΓΟΣ Ε.

ΚΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

30/1/22

15:00

ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ

ΑΓΣΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ

ΝΕΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ

ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ Μ.

ΤΣΕΛΑΣ Σ.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Ο.

ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.

30/1/22

15:00

ΛΑΚΚΩΜΑΤΩΝ

ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ

ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ

ΣΑΡΙΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ Π.

ΚΥΡΚΟΣ Σ.

ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Κ.

KAKOΣ Α.

30/1/22

15:00

ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ

ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ

ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.

ΔΟΥΚΑΣ Α.

 

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

(5η Αγωνιστική) 29/1/22

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

29/1/22

11:00

ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ

ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΡΙΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ Π.

29/1/22

11:00

ΒΟΗΘ. ΑΡΓΟΥΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ Μ.

29/1/22

11:00

ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ

ΝΤΑΗΛΑΚΗ

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Ο.

29/1/22

11:00

ΜΑΝΙΑΚΩΝ

ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Γ.

 

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

(6η Αγωνιστική ) 30/1/22

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓΩΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

Α' ΒΟΗΘΟΣ

Β' ΒΟΗΘΟΣ

30/1/22

11:30

ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ

ΝΤΑΗΛΑΚΗ

ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ

ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ Μ.

ΜΗΤΣΙΟΥ Ν.

ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ν.

30/1/22

11:30

ΒΟΗΘ. ΑΡΓΟΥΣ

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κ-14

ΣΑΡΙΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ Π.

ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.

30/1/22

11:30

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κ-13

ΚΑΣΤΩΡ

ΜΠΑΚΑΛΗΣ Π.

ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Κ.

ΤΣΕΛΑΣ Σ.

30/1/22

11:30

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Ο.

ΚΑΚΑΝΗΣ Π..

ΒΟΜΠΟΣ Β.