Πέμπτη, 23 Ιανουαρίου 2020

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α' - Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

                                                                                                          ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(11η Αγωνιστική) 25/1/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
25/1/20
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
25/1/20
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
25/1/20
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Β.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ Α.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΔΟΥΚΑΣ Α.
25/1/20
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ
25/1/20
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΚΑΚΟΣ Α.
25/1/20
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(10η Αγωνιστική) 26/1/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
25/1/20
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
26/1/20
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
26/1/20
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΝΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
NΙΚΟΥ Σ.
ΚΑΚΟΣ Α.
26/1/20
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
(8η Αγωνιστική) 25/1/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ K-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
25/1/20
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΙΚΟΥ Σ.
25/1/20
10:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Α'
Γ.Π.Ο. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
25/1/20
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Β'
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
25/1/20
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
25/1/20
10:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
25/1/20
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΥΤΕΡΠΙΟΥ Δ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL
(8η Αγωνιστική) 26/1/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
26/1/20
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Γ.
ΜΠΑΚΑΛΗΣ Π.
26/1/20
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΜΗΤΣΙΟΥ Ν.
25/1/20
12:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ Μ.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΚΑΚΗΣ Δ.
26/1/20
11:30
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α