Δευτέρα, 31 Οκτωβρίου 2016

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ



Με απόφαση του προπονητή  των Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Καστοριάς κ. Μπαχαδέρογλου Διομηδη η προπόνηση των Μικτών Ομάδων θα γίνει στο γήπεδο του Καστορα  τη Δευτέρα 31-10-2016 ως εξής : ΠΑΙΔΩΝ :15.00,  ΝΕΩΝ: 17.00

Τετάρτη, 26 Οκτωβρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ (Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(6η Αγωνιστική) 29/10/2016




ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
29/10/16
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΚΑΚΟΣ Α.
29/10/16
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
29/10/16
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ
29/10/16
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
29/10/16
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
29/10/16
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΜΑΛΕΑΣ Ε.
30/10/16
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(4η Αγωνιστική) 30/10/2016


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
30/10/16
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
30/10/16
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.
30/10/16
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
30/10/16
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ(3η Αγωνιστική) 29/10/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
29/10/16
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΟΔ. ΑΚ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
29/10/16
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
29/10/16
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
29/10/16
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
29/10/16
11:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΚ ΠΟΔ.”ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
29/10/16
11:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΑΚ. ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΩΝ ΦΥΛΛΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ (ώρες 10:00 -14:00)




















ΠΟΙΝΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 22-23/10/2016

Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016

Πέμπτη, 20 Οκτωβρίου 2016

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ ΓΡΑΠΤΩΝ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΑΣΙΩΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ/ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ





ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

    Τη Δευτέρα 24/10/2016 στις 19:30μ.μ μετά την Επιμορφωτική Συγκέντρωση όλοι οι Διαιτητές και οι Παρατηρητές Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Καστοριάς θα διαγωνιστούν στις καθιερωμένες  γραπτές εξετάσεις (Κανόνες Παιχνιδιού 2016-2017) και τη μεθεπόμενη Δευτέρα 31/10/2016 θα προσέλθουν στο ΔΑΚ Καστοριάς σε ώρα που θα τους ανακοινωθεί εγκαίρως για να λάβουν μέρος στα αγωνιστικά FIFA TEST.

-Ο-
Πρόεδρος της Επιτροπής


Παπαδόπουλος Βελισσάριος



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ (Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ - ΠΑΙΔΙΚΟΥ)


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η Αγωνιστική) 22/10/2016




ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/10/16
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
22/10/16
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΚΑΚΟΣ Α.
22/10/16
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
22/10/16
15:00
ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
22/10/16
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
22/10/16
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΜΑΛΕΑΣ Ε.
22/10/16
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η Αγωνιστική) 23/10/2016


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
23/10/16
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.
23/10/16
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
23/10/16
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΚΑΚΟΣ Α.
23/10/16
15:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΜΑΛΕΑΣ Ε.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ(2η Αγωνιστική) 22/10/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
22/10/16
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΠΟΔ. ΑΚΑΔ.ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
21/10/16
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΚ ΠΟΔ. “ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
22/10/16
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
22/10/16
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
22/10/16
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΣΟΥΛΑΣ Χ.( ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
22/10/16
11:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ “ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.








ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (1η Αγωνιστική) 23/10/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
23/10/16
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
NΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
23/10/16
11:30
ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
23/10/16
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΡΟΝΟΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ


ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ώρες 10:00 -14:00)