Τετάρτη, 26 Οκτωβρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ (Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(6η Αγωνιστική) 29/10/2016




ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
29/10/16
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΚΑΚΟΣ Α.
29/10/16
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
29/10/16
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ
29/10/16
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
29/10/16
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
29/10/16
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΜΑΛΕΑΣ Ε.
30/10/16
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(4η Αγωνιστική) 30/10/2016


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
30/10/16
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
30/10/16
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.
30/10/16
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
30/10/16
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ(3η Αγωνιστική) 29/10/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
29/10/16
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΟΔ. ΑΚ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
29/10/16
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
29/10/16
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
29/10/16
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
29/10/16
11:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΚ ΠΟΔ.”ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
29/10/16
11:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΑΚ. ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΩΝ ΦΥΛΛΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ (ώρες 10:00 -14:00)