Σάββατο, 29 Απριλίου 2017

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΓΩΝΑ 18ης αγων Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ  -  ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ   0 - 2



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 23ης αγων Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 5ης αγων ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ Α

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 5ης αγων ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ Β

Πέμπτη, 27 Απριλίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ (Α΄-Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(23η Αγωνιστική) 29/4/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ




29/4/17
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΝTΟΥΚΑΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.

ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
29/4/17
17:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
29/4/17
17:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΝΟΝΑΣ Β.
29/4/17
17:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
29/4/17
17:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.

ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
29/04/17
17:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.

ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(18η Αγωνιστική) 30/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ








ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ




29/4/17
17:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
30/4/17
15:30
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θ.

ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (5η Αγωνιστική-Β' Γύρος) 29/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
29/4/17
10:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.

29/4/17
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
29/4/17
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
29/4/17
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.

29/4/17
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΠΟΔ.”ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

29/4/17
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΑΚ. ΠΟΔ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (5η Αγωνιστική-Β' Γύρος) 30/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
30/4/17
12:15
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΕΠΛΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
30/4/17
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θ.
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
30/4/17
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΑΣΤΩΡ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.





ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ

   Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Καστοριάς, ο αγώνας μεταξύ των ομάδων
«ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ» - «ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ» αναβάλλεται  και ορίζεται για τις 07-05-2017.



ΠΟΙΝΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 22-23/04/2017

Τετάρτη, 26 Απριλίου 2017

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΟΣ ΑΓΩΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΙΚΟΥ Β

ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΚ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ   2 - 4



ΠΟΙΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ

    Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Καστοριάς, οι αγώνες «ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ» - «Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ»  και « Α.Π. ΡΟΣΟΝΕΡΙ» - «ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ»  που ήταν προγραμματισμένοι για τις 29-04-2017 και 30-04-2017 αντίστοιχα,  αναβάλλονται.



Πέμπτη, 20 Απριλίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ (Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(22η Αγωνιστική) 22/4/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/4/17
17:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
22/4/17
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.

ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ
ΔΟΥΚΑΣ Α.
22/4/17
17:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
22/4/17
17:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
22/4/17
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
22/4/17
17:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.

ΖΙΩΓΟΣ Ε.

ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
22/4/17
17:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.

ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.

TZOYNΤΖΙΔΗΣ Α.
ΚΑΚΟΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(17η Αγωνιστική) 23/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ





23/4/17
17:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
23/4/17
17:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν,
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.
23/4/17
17:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.

ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (4η Αγωνιστική-Β' Γύρος) 22/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ


22/4/17
10:30
ΜΗΛΙΤΣΑ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

22/4/17
11:00
ΚΑΣΤΩΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.

26/04/17
16:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

22/4/17
11:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ.”ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θ.
22/4/17
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΔΙΣΠΗΛΙΟ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.





ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (4η Αγωνιστική-Β' Γύρος) 23/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
23/4/17
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
23/4/17
11:30
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θ.

ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
23/4/17
11:30
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΠΛΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΗΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ