Τρίτη, 29 Νοεμβρίου 2016

ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές των Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Καστοριάς να προσέλθουν στο ΠΑΡΚΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ την Τετάρτη 30-11-2016 και ώρα 08:15 π.μ.


ΠΑΙΔΕΣ

1. ΣΙΩΜΟΣ
2.ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Θ.
3.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
4. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
5.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
6.ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Α.
7.ΦΟΥΛΗΡΑΣ
8.ΗΡΓΗΣ
9.ΠΗΤΑΣ
10.ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
11. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Β.
12.ΤΡΕΜΟΠΟΥΛΟΣ
13.ΣΤΟΥΜΠΟΣ
14.ΜΑΛΕΓΚΑΝΟΣ
15.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
16.ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ
17.ΚΥΡΙΖΑΚΗΣ
18.ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ

ΝΕΟΙ

1.ΜΠΟΝΤΖΙΔΗΣ
2.ΜΠΙΖΙΟΣ
3.ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ
4.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
6.ΜΠΙΡΤΣΙΟΣ
7.ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ
8.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β.
9. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Κ.
10. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
11. ΤΣΟΠΡΑΣ
12. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
13. ΚΡΟΜΛΙΔΗΣ
14. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
15. ΒΑΕΝΑΣ
16.ΓΑΚΙΑΣ
17. ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ
18. ΕΣΤΙΑΔΗΣ



Δευτέρα, 28 Νοεμβρίου 2016

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ


 Με απόφαση του προπονητή  των Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Καστοριάς κ. Μπαχαδέρογλου Διομηδη η    προπόνηση των Μικτών Ομάδων θα γίνει στο γήπεδο του Καστορα  τη Δευτέρα 28-11-2016 ως εξής:      ΠΑΙΔΩΝ :15.00,  ΝΕΩΝ: 17.00


Κυριακή, 27 Νοεμβρίου 2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 3ου ΓΥΡΟΥ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ   2 - 1 στην παράταση (1 - 1 κανονική διάρκεια)

Οι ημιτελικοί αγώνες του Κυπέλλου είναι:

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ - Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Η ημερομηνία διεξαγωγής των αγώνων θα ανακοινωθεί πρεσεχώς.





ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 8ης αγων Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Παρασκευή, 25 Νοεμβρίου 2016

ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

Ανακοινώνεται ότι την Κυριακή 27-11-16  στο γήπεδο της Κολοκυνθούς θα διεξαχθούν φιλικοί αγώνες μεταξύ των Μικτών ομάδων Παίδων και Νέων της ΕΠΣ Καστοριάς με ομάδες του Κρόνου.
Ο αγώνας της Ομάδας Παίδων θα αρχίσει στις 11:00. Ώρα προσέλευσης των ποδοσφαιρστών της Ομάδας Παίδων στο γήπεδο στις 10:30.
Ο αγώνας της Ομάδας Νέων θα αρχίσει στις 12:30. Ώρα προσέλευσης των ποδοσφαιριστών της Ομάδας Νέων στο γήπεδο στις 12:00.



Πέμπτη, 24 Νοεμβρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ-Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ)




ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ (26-27/11/2016)


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
26/11/16
14:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
26/11/16
14:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
26/11/16
14:30
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
27/11/16
14:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΜΑΛΕΑΣ Ε.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(8η Αγωνιστική) 27/11/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
27/11/16
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
27/11/16
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
27/11/16
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΚΑΚΟΣ Α.
27/11/16
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (7η Αγωνιστική) 26/11/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
26/11/16
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΟΔ. ΑΚ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. 'ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
26/11/16
11:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
26/11/16
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
26/11/16
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
26/11/16
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
26/11/16
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΚ. ΠΟΔ “ΟΡΕΣΤΕΙΑΑ”
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.























ΠΟΙΝΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 19/20-11-16

Τρίτη, 22 Νοεμβρίου 2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΓΩΝΑ 6ης αγων ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  8 -3



ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ


Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές των Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Καστοριάς να προσέλθουν στο Γήπεδο του Κάστορα  την Τετάρτη  23-11-2016 και ώρα 11:30 για την διεξαγωγή των αγώνων μεταξύ των ομάδων ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΠΑΙΔΕΣ

1. ΣΙΩΜΟΣ
2.ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ
3.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
4. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
5.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
6.ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Α.
7.ΦΟΥΛΗΡΑΣ
8.ΗΡΓΗΣ
9.ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
10.ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
11. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Β.
12.ΤΡΕΜΟΠΟΥΛΟΣ
13.ΣΤΟΥΜΠΟΣ
14.ΜΑΛΕΓΚΑΝΟΣ
15.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
16.ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ
17.ΚΥΡΙΖΑΚΗΣ
18.ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ

ΝΕΟΙ

1.ΠΑΝΤΑΖΗΣ
2.ΜΠΙΖΙΟΣ
3.ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ
4.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
6.ΜΠΙΡΤΣΙΟΣ
7.ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ
8.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β.
9. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Κ.
10. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
11. ΤΣΟΠΡΑΣ
12. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
13. ΚΡΟΜΛΙΔΗΣ
14. ΜΠΑΡΑΚΗΣ
15. ΤΡΑΙΚΟΣ
16.ΣΑΜΑΡΑΣ
17. ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ
18. ΕΣΤΙΑΔΗΣ


Δευτέρα, 21 Νοεμβρίου 2016

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ


  Με απόφαση του προπονητή  των Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Καστοριάς κ. Μπαχαδέρογλου Διομηδη η     προπόνηση των Μικτών Ομάδων θα γίνει στο γήπεδο του Καστορα  τη Δευτέρα 21-11-2016 ως εξής:        ΠΑΙΔΩΝ :15.00,  ΝΕΩΝ: 17.00


Παρασκευή, 18 Νοεμβρίου 2016

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 19-20/11/2016

                                                       19-11-2016

ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ  ( ΔΕΛΛΙΟΣ Δ.)

ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ- ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ   ( ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Θ.)

ΑΓΣΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ- ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   ( ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΗΣ Ι.)

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ- ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ( ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ε.)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ- Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ( ΔΟΥΜΠΟΣ Ν.)

ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ- ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ    ( ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Β.)

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ- ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ    ( ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.)
                                                                 
                                                       20-11-2016

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ    ( ΚΑΡΑΝΙΚΟΥΛΗΣ Κ.)

ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ- ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ    ( ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β.)

ΑΚ. ΠΟΔ. "ΡΟΣΟΝΕΡΙ"- ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ    ( ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ε.)

ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ- ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ    ( ΔΟΥΜΠΟΣ Ν.)




Πέμπτη, 17 Νοεμβρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ (Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(9η Αγωνιστική) 19/11/2016




ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
19/11/16
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΚΑΚΟΣ Α.
19/11/16
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
19/11/16
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ
19/11/16
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
19/11/16
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
19/11/16
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
19/11/16
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(7η Αγωνιστική) 20/11/2016


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
20/11/16
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
20/11/16
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΜΑΛΕΑΣ Ε.
20/11/16
15:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΚ.ΠΟΔ. “ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
20/11/16
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (6η Αγωνιστική) 19/11/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19/11/16
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΟΔ.ΑΚ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
19/11/16
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
19/11/16
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
22/11/16
16:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΚ ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
19/11/16
11:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
19/11/16
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.









ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (3η Αγωνιστική) 20/11/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
20/11/16
11:30
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
20/11/16
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
20/11/16
11:30
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.