Πέμπτη, 17 Νοεμβρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ (Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(9η Αγωνιστική) 19/11/2016




ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
19/11/16
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΚΑΚΟΣ Α.
19/11/16
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
19/11/16
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ
19/11/16
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
19/11/16
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
19/11/16
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
19/11/16
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(7η Αγωνιστική) 20/11/2016


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
20/11/16
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
20/11/16
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΜΑΛΕΑΣ Ε.
20/11/16
15:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΚ.ΠΟΔ. “ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
20/11/16
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (6η Αγωνιστική) 19/11/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19/11/16
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΟΔ.ΑΚ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
19/11/16
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
19/11/16
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
22/11/16
16:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΚ ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
19/11/16
11:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
19/11/16
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.









ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (3η Αγωνιστική) 20/11/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
20/11/16
11:30
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
20/11/16
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
20/11/16
11:30
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.