Τρίτη, 31 Οκτωβρίου 2017

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΔΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΜΗΝΟΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ



ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΔΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΜΗΝΟΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ
6/11/2017
19:00-19:45
19:45-20:30
ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ
VIDEO TEST
ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ




13/11/2017
19:00-20:30
ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΠΡΟΦΑΝΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ-ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΗ ΕΠΙΘΕΣΗ




20/11/2017
19:00-20:30
ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ
ΠΑΙΞΙΜΟ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ




27/11/2017
19:00-19:45
19:45-20:30
ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ
ΑΝΤΙΚΑΝΟΝΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΒΡΑΧΙΟΝΙΩΝ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΕΝΑΛΤΙ





Δευτέρα, 30 Οκτωβρίου 2017

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

 Η Ε.Ε της ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ καλεί παραγόντες που θέλουν να αποκτήσουν την ιδιότητα του παρατηρητή αγώνων  τοπικών και εθνικών πρωταθλημάτων να δηλώσουν συμμετοχή στη γραμματεία της Ένωσης  έως 13-11-2017.  Για την ενίσχυση του τμήματος παρατηρητών και βοηθών παρατηρητών στον πίνακα της ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ απαιτούνται τα παρακάτω τυπικά προσόντα. 
α) Απολυτήριο εξατάξιου Γυμνασίου ή λυκείου.
β) Λευκό ποινικό μητρώο.
γ) Ιατρική βεβαίωση για καλή όραση.
δ) Ηλικία 35 - 60.
ε) Ασυμβίβαστο - Κωλύματα παρατηρητή.



ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ '' IRIS Catering''


Η προπόνηση των Μικτών Ομάδων θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο του Κάστορα την Δευτέρα
30-10-2017 και ώρες : ΠΑΙΔΕΣ (15:30) -- ΝΕΟΙ (17:00).



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Γ ΓΥΡΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ - pizza & bar food «Η ΠΑΠΙΑ»

 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ  2 - 0 
 ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  0 - 1 
 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ   8-11-2017
 ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ   0 - 1



Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2017

ΛΗΞΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΜΕΤΑΒΟΛΩΝ

Σας υπενθυμίζουμε ότι η τελευταία μέρα κατάθεσης αιτήσεων μεταβολών για μεταγραφές ποδοσφαιριστών  στα γραφεία της ΄Ενωσής μας είναι η ΤΡΙΤΗ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017 και ώρα 13:00.

Μετά την παραπάνω ημερομηνία η Γραμματεία της Ένωσης δεν θα δεχθεί αιτήσεις μεταβολών διότι δεν θα εκδοθούν δελτία από το Μητρώο Δελτίων της ΕΠΟ.



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ- IRIS catering

 Η 1η αγωνιστική του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων έφερε μεγάλες νίκες για τις Μικτές Ομάδες Παίδων και Νέων ΕΠΣ Καστοριάς - IRIS catering. Πιο συγκεκριμένα:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 

 ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -  ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  0 - 7
 Χατ –τρικ σημείωσε ο Νικολάου, δύο γκολ πέτυχε ο Πήτας (είχε και ένα δοκάρι), ενώ από μία φορά σκόραραν ο Πρωτόγερος και ο Τέρπος.

ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ: Ναούμ, Μακρίδης, Κόζαρης, (Καραγιάννης), Τόσκος (Γκάνας), Μακρόπουλος (Τέρπος), Τσόπρας (Γατόπουλος), Πήτας, Κωνσταντίνου, Κυριακού (Γιαννηκώτσιου), Νικολάου, Παναγιωτίδης (Πρωτόγερος) 


 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ

 ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -  ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  0 - 6 
 Χατ –τρικ πέτυχε ο Μαλεγάνος, ενώ από ένα γκολ σημείωσαν οι : Παπαθανασίου, Σαμαράς και Γάκιας. Xαμένο πέναλτι του Μηλιάτη και τα δύο δοκάρια με τους Παπαθανασίου και Μαλεγκάνο. 

ΜΙΚΤΗ ΝΕΩΝ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ : Δημητριάδης, Παπαχρήστου, Κρομλίδης (61’ Σιδηρόπουλος), Μπίρτσιος, Τίγκας (53’ Παπουτσής), Καραμαλέγκος, Σάρρας, Παπαθανασίου, Μαλεγκάνος, Γεωργόπουλος, Γάκιας (53’ Μηλιάτης). 

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής του 4ου Ομίλου είναι τα εξής: 
                                                           ΠΑΙΔΕΣ          ΝΕΟΙ 
ΕΠΣ Γρεβενών - ΕΠΣ Καστοριάς        0-7                  0-6 
ΕΠΣ Κοζάνης – ΕΠΣ Φλώρινας           4-4                  0-1 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

1.ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3 
2.ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1 
3.ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1 
4.ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΕΩΝ 

1.ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 3 
2.ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3 
3.ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0 4.
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0 

Η 2η αγωνιστική που είναι προγραμματισμένη να διεξαχθεί στις 08-11-2017 περιλαμβάνει τους εξής αγώνες :
ΕΠΣ Καστοριάς – ΕΠΣ Κοζάνης 
ΕΠΣ Φλώρινας – ΕΠΣ Γρεβενών



Τετάρτη, 25 Οκτωβρίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ PIZZA & BAR FOOD “Η ΠΑΠΙΑ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ (29/10/2017)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
PIZZA & BAR FOOD “Η ΠΑΠΙΑ”
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ (29/10/2017)


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
29/10/17
14:30
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
29/10/17
14:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΚΑΚΟΣ Α.
29/10/17
14:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.




Τρίτη, 24 Οκτωβρίου 2017

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ "IRIS Catering" (ΠΑΙΔΕΣ- ΝΕΟΙ)

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές των Μικτών Ομάδων (ΠΑΙΔΕΣ -ΝΕΟΙ) να προσέλθουν στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής την Τετάρτη 25-10-2017 και ώρα 10:45 π.μ. :

ΠΑΙΔΕΣ

1. ΝΑΟΥΜ
2. ΓΚΟΛΙΑΣ
3. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ
4. ΜΑΚΡΙΔΗΣ
5. ΤΟΣΚΟΣ
6. ΚΟΖΑΡΗΣ
7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΤΣΟΠΡΑΣ
10. ΚΥΡΙΑΚΟΥ
11. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΠΗΤΑΣ
13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
14. ΓΙΑΝΝΗΚΩΤΣΙΟΥ
15. ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ
16. ΓΚΑΝΑΣ
17. ΤΕΡΠΟΣ
18. ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΕΟΙ

1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
2. ΣΙΩΜΟΣ
3. ΜΠΙΡΤΣΙΟΣ
4. ΤΙΓΚΑΣ
5. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ
6. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
7. ΚΡΟΜΛΙΔΗΣ
8. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟΣ
10. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
12. ΣΑΜΑΡΑΣ
13. ΓΑΚΙΑΣ
14. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
15. ΦΟΥΛΗΡΑΣ
16. ΚΥΡΙΖΑΚΗΣ
17. ΜΑΛΕΓΚΑΝΟΣ
18. ΜΗΛΙΑΤΗΣ



Δευτέρα, 23 Οκτωβρίου 2017

ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ - pizza & bar food «Η ΠΑΠΙΑ»

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος και Κυπέλλου της ΕΠΣ Καστοριάς, ανακοινώνει ότι οι αγώνες της Γ φάσης του Κυπέλλου - pizza & bar food «Η ΠΑΠΙΑ»  ορίζονται να διεξαχθούν ως εξής:

Κυριακή 29-10-2017 και ώρα 14:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ

Τετάρτη 8-11-2017  και ώρα  15:00
 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΈΑΣ - ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 
(Λόγο υποχρεώσεων της ομάδας ΑΓΣ  Καστοριάς στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής)




ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ - «IRIS catering»

     Με απόφαση του προπονητή, η προπόνηση των Μικτών Ομάδων θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο 5Χ5 στην  περιοχή Χλόη - Φουντουκλή πίσω από τον Ι.Ν. Αγίου Νικάνορα, την Δευτέρα 23-10-2017 και ώρες : ΠΑΙΔΕΣ (15:30) -- ΝΕΟΙ (17:00).



Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2017

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 6ης αγων Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - ΕΛΑΣΤΙΚΑ & ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ

Κατόπιν  αιτήματος του σωματείου ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ για  αλλαγή της ώρας διεξαγωγής του αγώνα και της συναίνεσης  του σωματείου ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ, αποφασίστηκε ο αγώνας ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ - ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ να διεξαχθεί την Κυριακή 22-10-17 και ώρα 16:00 αντί για 15:00 που ήταν προγραμματισμένος.



Πέμπτη, 19 Οκτωβρίου 2017

ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ

Κατόπιν  αιτήματος του σωματείου ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ για  αλλαγή της ώρας διεξαγωγής του αγώνα και της συναίνεσης  του σωματείου ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ, αποφασίστηκε ο αγώνας ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ να διεξαχθεί το Σάββατο 21-10-17 και ώρα 16:00 αντί για 15:00 που ήταν προγραμματισμένος.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
EΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(6η Αγωνιστική) 21/10/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
21/10/17
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΚΑΚΟΣ Α.
21/10/17
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
21/10/17
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
21/10/17
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
21/10/17
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.

ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
21/10/17
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
21/10/17
16:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(4η Αγωνιστική) 22/10/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/10/17
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΚΑΚΟΣ ΑΘ.
22/10/17
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
22/10/17
15:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
22/10/17
16:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ..
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
22/10/17
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣOΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(3η Αγωνιστική) 21/10/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
22/10/17
11:30
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
1/10/17
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
21/10/17
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
21/10/17
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟ
ΜΕΓ. ΑΛ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
KΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
21/10/17
11:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
21/10/17
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(3η Αγωνιστική) 22/10/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΜΕΓΑ' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
22/10/17
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ.
22/10/17
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ .
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
22/10/17
11:30
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
22/10/17
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ
KAΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.