Παρασκευή, 14 Φεβρουαρίου 2020

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Απο την Επιτροπή Διαιτησίας/ΕΠΣ Καστοριάς ανακοινώνεται το πρόγραμμα  των Επιμορφωτικών-Εκπαιδευτικών Μαθημάτων των Διαιτητών/Παρατηρητών της Δευτέρας 17/2/2020 και ώρα 20:00  στα Γραφεία της Ένωσης


                20:00-20:45    Μάθημα-Teamwork-2 (Διαιτητική ομάδα)  Τοπικός Παρατηρητής Διαιτησίας κ. Δούκας Αναστάσιος
                20:45-21:30    Μάθημα-Παίξιμο της μπάλας με το χέρι-Handball   Εκπαιδευτής-Παρατηρητής  Διαιτησίας  κ. Σπύρου Συμεών

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν στο  γήπεδο Μανιάκων   την 
Δευτέρα 17/02/2020 και ώρα 14:45

    Κ-12 (2008-2009)


ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΚΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΛΛΟΥΣΗ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

                                                                               ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

    ΠΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΟΣΤΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΜΕΡΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΝΩΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΙΟΛΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΣΑΛΤΣΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΡΕΒΗΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΤΖΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΝΑΝΑΣ ΘΕΜΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
...................................................................................................................................


Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν στο γήπεδο Μανιάκων  την
Δευτέρα 17/02/2020 και ώρα 16:15

Κ-14 (2006-2007)

ΚΟΥΡΙΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΚΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΟΥΖΑΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΕΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΟΤΣΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΜΠΙΡΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΠΟΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΤΤΟΡΙ ΣΙΜΟΣ
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΖΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΡΑΝΤΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΘΕΟΔΏΡΟΥ ΑΛΕΞΗΣ
ΠΑΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ
ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΟΙΝΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 08/09-02-2020


Πέμπτη, 13 Φεβρουαρίου 2020

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ - Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(14η Αγωνιστική) 15/2/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
15/2/20
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΑΚΟΣ Α.
15/2/20
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΦΑΛΤΑΚΑΣ Θ.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ Α.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΔΟΥΚΑΣ Α.
15/2/20
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
15/2/20
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
15/2/20
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
15/2/20
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙA
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
   
  ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(13η Αγωνιστική) 16/2/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/2/20
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΝΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
16/2/20
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ.ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΚΑΚΟΣ Α.
16/2/20
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
15/2/20
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
(10η Αγωνιστική) 15/2/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ K-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
15/2/20
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
15/2/20
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
Γ.Π.Ο. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ Μ.
15/2/20
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΥ Σ.
15/2/20
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Α'
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
15/2/20
12:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Β'
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
15/2/20
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
                         
                       ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL
(10η Αγωνιστική) 16/2/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
16/2/20
11:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
16/2/20
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ Μ.
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Γ.
ΜΠΑΚΑΛΗΣ Π.
16/2/20
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΝΙΚΟΥ Σ.
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
16/2/20
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΓΕΩΡΓΙΚΑΚΗΣ Δ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ