Πέμπτη, 29 Νοεμβρίου 2018

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ


ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ


Τη Δευτέρα 3/12/2018 και ώρα 20:00 στα Γραφεία της ΕΠΣ Καστοριάς θα πραγματοποιηθεί το εκπαιδευτικό μάθημα "OFFSIDE" απο τον Εκπαιδευτή κ. Ρόνστη Γρηγόρη

Αμέσως μετά θα ακολουθήσει συγκέντρωση όλων των Παρατηρητών Διαιτησίας για τη μέχρι τώρα πορεία-εξέλιξη και αξιολόγηση των Διαιτητών της Ένωσης μας.

Η παρουσία όλων είναι υποχρεωτική 


ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΕΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ


ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΕΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

    
Σήμερα Πέμπτη 29/11/2018 και ώρα 20:00 θα διεξαχθούν στα Γραφεία της Ε.Π.Σ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
οι γραπτές εξετάσεις των υποψηφίων νέων διαιτητών ποδοσφαίρου μετά και την ολοκλήρωση των μαθημάτων από τους Εκπαιδευτές κ. Σπύρου Σίμο και Ρόντση Γρηγόρη

 Υπεύθυνος εξετάσεων ορίσθηκε από την Ε.Π.Ο /Κ.Ε.Δ ο Εκπαιδευτής της Ε.Π.Σ.ΚΟΖΑΝΗΣ
 κ. Τσιμεντερίδης Θεόδωρος

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ A',B',K-12 & K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA & BAR-FOOD – Η ΠΑΠΙΑ”
(11η Αγωνιστική) 1/12/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1/12/18
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
1/12/18
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
1/12/18
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
KΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
1/12/18
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΚΑΚΟΣ Α.
1/12/18
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
1/12/18
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ALEXIOU CAR & SERVICE”
(6η Αγωνιστική) 2/12/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
2/12/18
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
2/12/18
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΚΑΚΟΣ Α.
2/12/18
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣOΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(5η Αγωνιστική) 1/12/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1/12/18
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.

2/12/18
10:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
1/12/18
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
1/12/18
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
1/12/18
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(5η Αγωνιστική) 2/12/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
2/12/18
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΜΠΑΖΙΝΑ. Σ
2/12/18
12:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
ΑΖΕΜΗΣ Ι.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
2/12/18
11:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Α.
ΓΚΙΤΣΙΟΣ Π.
2/12/18
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΣΑΚΚΙΟΛΑΡΙ Κ.
2/12/18
11:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α
ΔΗΜΟΥ Π.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ