Πέμπτη, 29 Νοεμβρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ A',B',K-12 & K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA & BAR-FOOD – Η ΠΑΠΙΑ”
(11η Αγωνιστική) 1/12/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1/12/18
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
1/12/18
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
1/12/18
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
KΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
1/12/18
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΚΑΚΟΣ Α.
1/12/18
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
1/12/18
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ALEXIOU CAR & SERVICE”
(6η Αγωνιστική) 2/12/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
2/12/18
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
2/12/18
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΚΑΚΟΣ Α.
2/12/18
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣOΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(5η Αγωνιστική) 1/12/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1/12/18
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.

2/12/18
10:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
1/12/18
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
1/12/18
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
1/12/18
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(5η Αγωνιστική) 2/12/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
2/12/18
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΜΠΑΖΙΝΑ. Σ
2/12/18
12:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
ΑΖΕΜΗΣ Ι.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
2/12/18
11:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ Α.
ΓΚΙΤΣΙΟΣ Π.
2/12/18
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΣΑΚΚΙΟΛΑΡΙ Κ.
2/12/18
11:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α
ΔΗΜΟΥ Π.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ