Πέμπτη, 1 Νοεμβρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄,Β',Κ-12 & Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA & BAR FOOD -Η ΠΑΠΙΑ”
(7η Αγωνιστική) 3/11/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
3/11/18
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΡΑΤΑЇΔΗΣ Β.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΝΟΝΑΣ Β.
3/11/18
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
3/11/18
15:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
3/11/18
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
3/11/18
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
3/11/18
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α
ΚΑΚΟΣ Α.

Το παιχνίδι της Α' Κατηγορίας (ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ) θα είναι ΔΩΡΕΑΝ στα πλαίσια της προσφοράς των Διαιτητών-βοηθών και Παρατηρητών Διαιτησίας στο Ερασιτεχνικό Καστοριανό Ποδόσφαιρο

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ALEXIOU CAR & SERVICE”
(4η Αγωνιστική) 4/11/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
4/11/18
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
ΚΑΚΟΣ Α.
4/11/18
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝ.ΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
4/11/18
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΝΟΝΑΣ Β.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ”ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & ART BOX”
(3η Αγωνιστική) 3/11/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
3/11/18
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.

4/11/18
10:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

3/11/18
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
3/11/18
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
3/11/18
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(3η Αγωνιστική) 4/11/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
10/11/18

ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ



4/11/18
12:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
XΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
4/11/18
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
3/11/18
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
4/11/18
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ