Τρίτη, 30 Ιανουαρίου 2018

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ

Καλούνται οι ποδοσφαιριστές της Μικτής Ομάδας Παίδων της ΕΠΣ Καστοριάς να βρίσκονται στο γήπεδο της Κολοκυνθούς την Τετάρτη 31-1-2018 και ώρα 15:00 για την διεξαγωγή φιλικού αγώνα, έχοντας μαζί τους το προπονητικό σετ.



Δευτέρα, 29 Ιανουαρίου 2018

ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ UEFA C ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ

Στη λειτουργία  Σχολής  Προπονητών Ποδοσφαίρου UEFA-C προχωρά η  Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία σε συνεργασία με την Ε.Π.Σ. Καστοριάς.
Η Σχολή Προπονητών θα πραγματοποιηθεί τον προσεχή Μάιο και σε ημερομηνία που θα ανακοινωθεί πολύ σύντομα, δίνοντας την ευκαιρία σε κάθε ενδιαφερόμενο που θέλει να ξεκινήσει την προπονητική ή που θέλει να αποκτήσει (όπως προβλέπει και ο κανονισμός της Ε.Π.Ο.) δίπλωμα προπονητή να το κάνει πράξη.
Είναι η δεύτερη φορά που θα λειτουργήσει ανάλογη Σχολή Προπονητών UEFA C στην Καστοριά, αφού η πρώτη πραγματοποιήθηκε τον Μάιο του 2016., Η Ε.Ε της Ε.Π.Σ. Καστοριάς  μετά από συντονισμένες ενέργειες κατάφερε να κάνει πράξη τη δέσμευση που πήρε στην Τακτική Γενική Συνέλευση του 2017, ώστε να λειτουργήσει   Σχολή Προπονητών το 2018 στην Καστοριά, για να μπορέσουν να την παρακολουθήσουν όσοι ασχολούνται με την προπονητική, αφού από την νέα περίοδο σύμφωνα με τον ΚΑΠ,  είναι απαραίτητη προϋπόθεση καθώς ισχύει ο νέος κανονισμός ο οποίος προβλέπει τι δίπλωμα πρέπει να κατέχει ένας προπονητής ανάλογα με τη κατηγορία της ομάδας στην οποία πρόκειται να προσληφθεί. 



ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ''IRIS Catering''.

Η προπόνηση των Μικτών Ομάδων θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο της ΠΟΡΙΑΣ  την Δευτέρα  29-01-2018 και ώρα : ΠΑΙΔΕΣ (15:00).




Πέμπτη, 25 Ιανουαρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(15η Αγωνιστική) 27/1/2018


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
27/01/18
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
27/01/18
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.

ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΝΟΝΑΣ Β.
27/01/18
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
27/01/18
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΥΑΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
27/01/18
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
27/01/18
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΝ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΚΑΚΟΣ Α.
27/01/18
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(11η Αγωνιστική) 28/1/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
28/01/18
15:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
28/01/18
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ

ΒΕΝΕΤΗΣ Ι.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
28/01/18
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΕΘΝ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
28/01/18
15:00
NEΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Π..
ΝΟΝΑΣ Β.
28/01/18
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ OΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(8η Αγωνιστική) 27/1/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
27/01/18
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
27/01/18
11:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Π.
27/01/18
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
27/01/18
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Κ.

27/01/18
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΚ.ΠΟΔ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.

27/01/18
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.






Τετάρτη, 24 Ιανουαρίου 2018

ΕΤΗΣΙΑ ΓΙΟΡΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ


  Τη Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 19:00 θα πραγματοποιηθεί η ετήσια «Γιορτή Ποδοσφαίρου» της Ε.Π.Σ. Καστοριάς στην αμφιθεατρική αίθουσα του Τ.Ε.Ι. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ.
  Θα είναι αφιερωμένη στα οφέλη του ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου στην τοπική κοινωνία.


ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ''IRIS Catering''


            Η προπόνηση των Μικτών Ομάδων θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο της ΠΟΡΙΑΣ  την Τετάρτη  24-01-2018 και ώρα : ΠΑΙΔΕΣ (15:00).



Δευτέρα, 22 Ιανουαρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ (24/1/2018)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
PIZZA & BAR FOOD “Η ΠΑΠΙΑ”
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ (24/1/2018)

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
24/1/18
14:30
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.




ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ''IRIS Catering''


            Η προπόνηση των Μικτών Ομάδων θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο της ΠΟΡΙΑΣ  την Δευτέρα 22-1-2018 και ώρα : ΠΑΙΔΕΣ (15:00).



Πέμπτη, 18 Ιανουαρίου 2018

ΚΛΗΡΩΣΗ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ


ΑΝΑΚΟΊΝΩΣΗ

     Η Ε.Ε. της Ε.Π.Σ. Καστοριάς, μετά από πρόταση της Tεχνικής Eπιτροπής, καλεί σε δείπνο την Κυριακή  21/01/2018 και ώρα 19:00 στο κατάστημα "η πάπια" PIZZA & bar food (χορηγός Κυπέλλου ΕΠΣ Καστοριάς)  -ΟΡΕΣΤΕΙΩΝ 33 ΚΑΣΤΟΡΙΑ-,  όλους τους ποδοσφαιριστές και προπονητές των Μικτών Ομάδων "IRIS Catering"  της ΕΠΣ Καστοριάς, οι οποίοι συμμετείχαν στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων την αγωνιστική περίοδο 2017-2018 καθώς επίσης  και τους δημοσιογράφους που κάλυψαν τους αγώνες των Μικτών Ομάδων.  Τους ΠΑΙΔΕΣ σαν επιβράβευση για την πρόκριση στην επόμενη Β' φάση και τους ΝΕΟΥΣ για την ολοκλήρωση των αγωνιστικών τους υποχρεώσεων.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α'-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (εξ αναβολής)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(14η Αγωνιστική) 20/1/2018


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
20/1/18
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.

ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
20/01/18
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ

ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΝΟΝΑΣ Β.
20/01/18
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.

ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
20/01/18
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
20/01/18
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
20/01/18
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ

ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΚΑΚΟΣ Α.
20/01/18
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(10η Αγωνιστική) 21/1/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
21/01/18
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.

ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΒΕΝΕΤΗΣ I.
ΚΑΚΟΣ Α.
21/01/18
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
21/01/18
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
21/01/18
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Χ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
21/01/18
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.

ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ OΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(7η Αγωνιστική-εξ αναβολής) 20/1/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20/01/18
15:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ