Τετάρτη, 24 Δεκεμβρίου 2014





Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΔΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΝΜΑΤΕΙΩΝ
 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΑΣ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΓΕΝΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ 2015

Σάββατο, 20 Δεκεμβρίου 2014



                                    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Α΄ Κατηγορία – 14η αγωνιστική - 20-12-2014                   
ΝΤΑΗΛΑΚΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙ 4 1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ  ΧΙΛΙΟΔΕΝΤΡΟ 5
ΝΕΣΤΟΡΙΟ Α.Ο ΚΑΣΤΩΡ 4
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠ.  ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ  2
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ  ΚΟΡΗΣΟΣ 3
ΑΚΑΔ.ΚΑΣΤΩΡ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ  ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 0







 ΠΡΑΚΤΙΚΟ Νο 17  ΤΡΙΤΗ 16-12-2014  

   Σήμερα 16-12-2014 συνεδρίασε η επιτροπή κι αποφάσισε την επιβολή των  
         παρακάτω ποινών.
      1)Ποινή μιάς (1) αγωνιστικής στον Ποδοσφαιριστή του Σωματείου M. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΑΛ.  με αρ.δελτίου ( 556385 ) άρθρο 7 παρ. 3).
      2)  Στον Παράγοντα της Πολυκάρπης ΚΟΛΚΑ Π. ποινή έγγραφης επίπληξης  για τα αναγραφόμενα στο φύλλο αγώνα της 13-12-2014 ( Αρθρο 6  παραγ. 2 )


Κυριακή, 14 Δεκεμβρίου 2014





 ΠΡΑΚΤΙΚΟ Νο 16  ΤΡΙΤΗ 09-12-2014  

       Σήμερα 02-12-2014 συνεδρίασε η επιτροπή κι αποφάσισε την επιβολή των  
         παρακάτω ποινών.
      1)Ποινή μιάς (1) αγωνιστικής στον Ποδοσφαιριστή του Σωματείου Νέστωρ Νεστορίου Δημητριάδη Σ. με αρ.δελτίου 1302627 (άρθρο 10-παρ.1α εδ. 3).
      2) Ποινή τριών (4) αγωνιστικών στον Ποδοσφαιριστή του Σωματείου Α.Ο ΚάστωρΤράντα Α. με αρ.δελτίου 1221474 (άρθρο 10-παρ.δ-εδάφιο 2).
      3) Ποινή μιάς (1) αγωνιστικής  στον Ποδοσφαιριστή του Σωματείου Καραμήτρο Ι.  με αρ.δελτίου 1182468 (άρθρο 7-παρ.3)
      4)Στον Προπονητή του σωματείου Χιλιόδεντρο Ζαρογιάννη Δ. ποινή απαγόρευσης εισόδου στα γήπεδα 20 ημερολογιακών ημερών και χρηματικό πρόστιμο 100 Ευρώ ως υπότροπος για τα αναγραφόμενα στο φύλλο αγώνα της 6-12-2014 .( άρθρο 11 παραγ. 2 & 4) Ηποινή αφορά το διάστημα από 10-12-2014 έως 30-12-2014.
      5)Στον Παράγοντα της Πολυκάρπης Δάγκα Π. ποινή απαγόρευσης στους αγωνιστικούς χώρους 10 ημερολογιακών  ημερών και χρηματικό πρόστιμο 50 Ευρώ για τα αναγραφόμενα στο φύλλο αγώνα της 6-12-2014 ( Αρθρο 11 παραγ. 2 )
      

Τετάρτη, 10 Δεκεμβρίου 2014



                                                                        ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

          Σας  ενημερώνουμε ότι οι αγώνες  του  πρωτάθλημα της β΄κατηγορίας της ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ της 10η αγωνιστικής την Κυριακή 14/12/2014  δεν θα διεξαχθούν . Η έναρξη του  Β΄γύρου του πρωταθλήματος της  Β΄κατηγοριας   θα επανακαθορισθεί με απόφαση του Δ.Σ της Ένωσης .
  

                                                          Ο πρόεδρος της Επιτροπής Πρωταθλήματος
                                                                   ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

Δευτέρα, 8 Δεκεμβρίου 2014

Β’ Κατηγορία – 9η αγωνιστική

ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ
 
ΟΙΝΟΗ
7
2
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
 
ΛΕΥΚΗ
2
0
ΚΡΟΝΟΣ
 
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
0
3
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
 
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ
0
2
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ
 
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.
5
3
 

Κυριακή, 7 Δεκεμβρίου 2014

Α’ Κατηγορία – 12η αγωνιστική

ΝΕΣΤΟΡΙΟ
 
ΚΑΛΟΧΩΡΙ
2
3
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ.
 
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
1
0
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
 
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
3
1
ΑΚΑΔ. ΚΑΣΤΟΡΑ
 
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ
4
3
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ
 
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
2
4
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
 
ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ
2
3
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
 
ΚΟΡΗΣΟΣ
1
0

Τρίτη, 2 Δεκεμβρίου 2014

Νέα Προσωρινή Διοίκηση Ε.Π.Σ Καστοριάς


ΠΡΟΕΔΡΟΣ :                           Γκίτσιος Κώστας
Α' ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ:               Κυριάζος Γεώργιος
Β' ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ :              Καλλιμάνης Βασίλειος
ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ :             Μακρής Σωτήρης
ΑΝΑΠΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ :       Δημητριάδης Γιάννης
ΤΑΜΙΑΣ :                                  Ιωαννίδης Θεόδωρος
ΑΝΑΠΛ. ΤΑΜΙΑΣ :                   Παγουνόπουλος Θεόδωρος
Μέλη :                                       Βοϊβοτίδης Ηλίας
                                                  Κοσκοσίδης Ιάκωβος
                                                 Τριανταφύλλου Δημήτριος
                                                  Μπότσαρης Βασίλειος
                                                 
                                                 

ΟΡΙΣΜΟΣ ΜΕΛΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΝΩΣΕΩΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Το μέλος των Διαιτητών της Ενώσεως μας ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ορίσθηκε ως βοηθός στον αγώνα μεταξύ των ομάδων Παναιτωλικός-Παναθηναικός.
Ο αγώνας θα διεξαχθεί την Πέμπτη 4-2-2014 και ώρα 17.15 μ.μ. και τα Μέλη του Δ.Σ. και η επιτροπή διατησίας του εύχονται καλή επιτυχία στο δύσκολο έργο του. 

ΠΟΙΝΕΣ

     

 ΠΡΑΚΤΙΚΟ Ν.15    ΤΡΙΤΗ 02-12-2014

         Σήμερα 02-12-2014 συνεδρίασε η επιτροπή κι αποφάσισε την επιβολή των  
         παρακάτω ποινών.

1)      Ποινή μιάς (1) αγωνιστικής στον Ποδοσφαιριστή του Σωματείου Α.Ε. ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ Λ. με αρ.δελτίου 1160687 (άρθρο 7-παρ.3).
2)      Ποινή τριών (3) αγωνιστικών στον Ποδοσφαιριστή του Σωματείου Α.Ε. ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ ΜΗΛΙΟ Σ. με αρ.δελτίου 1156996 (άρθρο 10-παρ.1-εδάφιο ε΄).
3)      Ποινή τριών αγωνιστικών στον Ποδοσφαιριστή του Σωματείου ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ ΤΖΑΧΑΛΗ Α. με αρ.δελτίου 1302625 (άρθρο 10-παρ.1-εδάφ. ε΄)

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ της Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10ης Αγωνιστικής-εξ αναβολής) και Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (7ης Αγωνιστικής-εξ αναβολής) 3/12/2014



ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ
της Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10ης Αγωνιστικής-εξ αναβολής) και Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (7ης Αγωνιστικής-εξ αναβολής) 3/12/2014

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
03/12/14
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ -
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ
ΝΟΝΑΣ
03/12/14
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ –
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ

ΠΑΓΙΑΥΛΗΣ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ
ΚΥΡΚΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ


Κυριακή, 30 Νοεμβρίου 2014

Γ’ Εθνική ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ


Τα αποτελέσματα
Βυζάντιο Κοκκιν.
Άρης Θεσσαλονίκης
0
2
Αναγέννηση Γιαν.
Απόλλων Αρναίας
2
1
Άρης Ακροπόταμου
Πανσερραϊκός
2
0
Δόξα Δράμας
Θύελλα Φιλώτα
1
1
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Έβρος Σουφλίου
3
1
Εθνικός Ν. Αγιoνερίου
Εθνικός Αλεξαν.
2
0
Καμπανιακός
Καβάλα
1
2
Α.Γ.Σ. Καστοριά
Ορφέας Ελευθερ.
0
2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 
Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ—8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

            ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ - ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ
0 - 1
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ - ΚΡΟΝΟΣ
0 - 2
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ - ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
0 - 3
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.
7 - 1
ΟΙΝΟΗ - ΛΕΥΚΗ
0 - 5

Σάββατο, 29 Νοεμβρίου 2014

Α΄ ΕΡΑΣΑΙΤΕΧΝΙΚΗ--ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ


Στα πλαίσια της 11ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της
Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα.

              Α ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
                               ΑΓΩΝΑΣ
  ΣΚΟΡ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤ.
     1-5
ΝΕΣΤΟΡΙΟ-ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
     0-3
Μ.Α.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΣΤΩΡ
     3-0
ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ-ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
     2-1
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
     0-3
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
     2-1
ΚΟΡΗΣΟΣ-ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
     3-1


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Πέμπτη, 27 Νοεμβρίου 2014

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

Από την επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου επισημαίνονται τα παρακάτω.

1) Ο Αγώνας για το Πρωτάθλημα Υποδομών μεταξύ των Ακαδημιών Κορησού και Παναργειακού αναβάλλεται  λόγω συμμετοχής αθλητών στους σχολικούς αγώνες την Κυριακή 30/11/2014.
2) Ο αναβληθέν αγώνας για το Πρωτάθλημα της Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας μεταξύ των ομάδων Παναργειακός-Νταηλάκης θα διεξαχθεί την Τετάρτη 3/12/2014 και ώρα 15.00 στο Γήπεδο Καλοχωρίου.
3) Ο αναβληθέν αγώνας για το Πρωτάθλημα της Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας μεταξύ των ομάδων Ελπίδες Μεσοποταμίας-Ομόνοια Βογατσικού θα διεξαχθεί την Τετάρτη 3/12/2014 και ώρα 15.00 στο Γήπεδο Μεσοποταμίας. 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ης Αγωνιστικής) και Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8ης Αγωνιστικής) 29-30/11/2014

ΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ης Αγωνιστικής) και Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8ης Αγωνιστικής) 29-30/11/2014

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
29/11/14
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
29/11/14
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΟΡΙΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ
ΜΠΙΝΤΗΣ
ΠΑΥΛΑΚΟΥ
ΝΟΝΑΣ
29/11/14
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΚΑΔ.ΚΑΣΤΩΡΑ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ
.ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
29/11/14
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ – ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣ
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
29/11/14
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΣ
ΚΑΚΟΣ
29/11/14
15:00
ΚΑΣΤΩΡΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ
ΣΠΥΡΟΥ
29/11/14
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ – ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Χ.
ΠΑΓΙΑΥΛΗΣ
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
30/11/14
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΤΣΕΛΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
30/11/14
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ – ΑΚΑΔ.ΚΡΟΝΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΚΥΡΚΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
ΚΑΚΟΣ
30/11/14
15:00
ΛΑΚΚΩΜΑΤΩΝ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ – ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΛΕΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ
30/11/14
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ
ΑΜΟΡΙΑΝΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
30/11/14
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ – ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ
ΑΡΜΕΝΗΣ
ΜΠΑΧΑΡΟΥΔΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΚΥΡΚΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Χ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ (5ης Αγωνιστικής) 29-30/11/2014


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
29/11/14
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΣΧΟΙΝΑΣ
ΜΠΕΖΑΝΑΣ
ΜΠΟΥΤΑΡΗ
30/11/14
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ - ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΡΑΠΗΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ
ΠΑΥΛΑΚΟΣ
30/11/14
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ - ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ
ΜΠΑΚΑΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΥ