Πέμπτη, 30 Νοεμβρίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ -ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ“
(10η Αγωνιστική) 2/12/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
2/12/17
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
2/12/17
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
2/12/17
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β

ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
2/12/17
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
2/12/17
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
2/12/17
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
2/12/17
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι

ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(7η Αγωνιστική) 3/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
3/12/17
15:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.

ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
3/12/17
15:00
TOIXIOY
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
3/12/17
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.

ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
3/12/17
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΝΟΝΑΣ Β.
3/12/17
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ”ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & ART BOX”
(6η Αγωνιστική) 2/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
2/12/17
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
2/12/17
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
2/12/17
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
2/12/17
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
2/12/17
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
2/12/17
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ VELLE TRAVEL”
(6η Αγωνιστική) 3/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
3/12/17
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.

ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
3/12/17
11:30
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.

ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
3/12/17
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
3/12/17
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.















ΠΟΙΝΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 25/26-11-2017

Τετάρτη, 29 Νοεμβρίου 2017

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΧΟΛΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Σας ενημερώνουμε ότι οι εξετάσεις της Σχολής Διαιτησίας της Ε.Δ./ Ε.Π.Σ.  Καστοριάς θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη 29-11-2017 και ώρα 19:00.



Δευτέρα, 27 Νοεμβρίου 2017

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΔΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΜΗΝΟΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΔΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΗΝΟΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ
4/12/2017
19:00-19:45
19:45-20:30
ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΑΝΑΛΥΣΗ VIDEO TEST
ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ




11/12/2017
19:00-20:30
ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ
ΑΝΤΙΚΑΝΟΝΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΒΡΑΧΙΟΝΩΝ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΠΕΝΑΛΤΙ




18/12/2017
19:00-20:30
ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΑΝΤΙΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΡΟΣΠΟΙΗΣΗ «ΘΕΑΤΡΟ»





ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ - IRIS catering

Η προπόνηση των Μικτών Ομάδων θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο του Νταηλάκη την Δευτέρα
27-11-2017 και ώρες : ΠΑΙΔΕΣ (15:30) -- ΝΕΟΙ (17:00).