Τετάρτη, 1 Νοεμβρίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄- B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(7η Αγωνιστική) 4/11/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
4/11/17
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣ Β.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
4/11/17
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
4/11/17
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
4/11/17
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΣΤΩΡ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΚΑΚΟΣ Α.
4/11/17
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΛ ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ
4/11/17
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
4/11/17
15:45
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΝΟΝΑΣ Β.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(5η Αγωνιστική) 5/11/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
5/11/17
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
5/11/17
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.

ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΚΑΚΟΣ Α.
5/11/17
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
5/11/17
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝ.ΙΚΟΣ ΒΑΣΙΕΛΙΑΔΑΣ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
5/11/17
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΝΟΝΑΣ Β.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ”ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & ART BOX”
(4η Αγωνιστική) 4/11/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
5/11/17
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣ Β.
4/11/17
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
4/11/17
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
4/11/17
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4/11/17
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4/11/17
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(4η Αγωνιστική) 5/11/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
5/11/17
12:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.

ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
5/11/17
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
5/11/17
11:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
5/11/17
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.