Τρίτη, 12 Δεκεμβρίου 2017

ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Ο Πρόεδρος της Εκτελεστικής Επιτροπής της ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ, έχοντας υπόψη το άρθρο 33 του Καταστατικού της Ένωσης και τις παραγράφους 1 και 3, του άρθρου 36  καλεί σε τακτική συνεδρίαση τα μέλη της Ε.Ε. την Τετάρτη 13/12/2017  και ώρα 20:30 στα γραφεία της Ένωσης. 

Τα θέματα της ημερήσιας διάταξης: 

1) Ενημέρωση Προέδρου.  

2) Επιτροπή Πρωταθλήματος και κυπέλλου.

3) Επιτροπή μικτών υποδομών και Ανάπτυξης.

4) Τεχνική Επιτροπή.

5) Επιτροπή ασφαλείας Γηπέδων και πρόληψης βίας.

6) Επικύρωση πρακτικού προηγούμενης συνεδρίασης.

7) Ενημέρωση ταμείου, εγκρίσεις δαπανών.

8) Αλληλογραφία - διάφορα θέματα.



Δευτέρα, 11 Δεκεμβρίου 2017

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ''IRIS Catering''


Η προπόνηση των Μικτών Ομάδων θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο της Ποριάς την Δευτέρα
11-12-2017 και ώρες : ΠΑΙΔΕΣ (15:30) -- ΝΕΟΙ (17:00).



Πέμπτη, 7 Δεκεμβρίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
EΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(11η Αγωνιστική) 9/12/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
9/12/17
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.

ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
9/12/17
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
9/12/17
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.

ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
9/12/17
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ

ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
9/12/17
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.
9/12/17
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΝΟΝΑΣ Β.
9/12/17
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΚΑΚΟΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(8η Αγωνιστική) 10/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
10/12/17
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
10/12/17
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.

ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
10/12/17
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΝΟΝΑΣ Β.
10/12/17
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΚΑΚΟΣ Α.
10/12/17
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΔΗΣ Β.

ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣOΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(6η Αγωνιστική) 9/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
9/12/17
11:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.

6/12/17
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.

9/12/17
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.

9/12/17
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.

9/12/17
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

9/12/17
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ




ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(6η Αγωνιστική) 10/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΜΕΓΑ' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
10/12/17
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΚΟΣ.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Π.
10/12/17
11:30
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.

ΤΣΕΛΑΣ Σ.
10/12/17
12:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΒΕΝΕΤΗΣ Ι.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
10/12/17
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.





















ΠΟΙΝΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 02-03/12/2017

Τετάρτη, 6 Δεκεμβρίου 2017

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ - IRIS catering

Η  4η αγωνιστική του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων έφερε νίκες για τις Μικτές Ομάδες Παίδων και Νέων ΕΠΣ Καστοριάς - IRIS catering.
Πιο συγκεκριμένα:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ : ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
6-0
Σκόρερ : Νικολάου 28’, 37’ και 71’, Γατόπουλος 22’ 34’ και Κωνσταντίνου 65’
Δοκάρια : Πρωτόγερος 70’ και Παπουτσής 78’

ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ : Ναούμ, Μακρίδης, Καραγιάννης, Τόσκος, Μακρόπουλος , Τσόπρας, Πήτας, Κωνσταντίνου, Κυριακού, Νικολάου , Γατόπουλος. Αγωνίστηκαν και οι : Τέρπου, Γιαννηκώτσιος, Πρωτόγερος, Παναγιωτίδης και Βλάχος.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ : ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
3-0
Σκόρερ : Γάκιας 41’, 89’ Σαμαράς, Γάκιας 25’


ΜΙΚΤΗ ΝΕΩΝ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ : Σιώμος, Μπίρτσος, Κρομλίδης, Παπουτσής, Τίγκας, Παπαχρήστου, Σαμαράς, Παπαθανασίου, Μαλεγκάνος, Γεωργόπουλος, Γάκιας. Αγωνίστηκαν και οι : Δημητριάδης Λ. Φουληράς, Δημητριάδης . , Νικολάου Α.


                        Τα αποτελέσματα


4η αγωνιστική
   ΠΑΙΔΕΣ
ΝΕΟΙ
ΕΠΣ Καστοριάς – ΕΠΣ Γρεβενών
      3-0
6-0
ΕΠΣ Φλώρινας - ΕΠΣ Κοζάνης 
      3-1
2-1


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΠΑΙΔΩΝ

1.ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
9
2.ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
7
3.ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
7
4.ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
1



ΝΕΩΝ

1.ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
12
2.ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
6
3.ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
6
4.ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
0
Η 5η αγωνιστική που είναι προγραμματισμένη να διεξαχθεί στις 20-12- 2017 περιλαμβάνει τους εξής αγώνες :

ΕΠΣ Κοζάνης - ΕΠΣ Καστοριάς
ΕΠΣ Γρεβενών - ΕΠΣ Φλώρινας


Τρίτη, 5 Δεκεμβρίου 2017

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ '' IRIS Catering'' (ΠΑΙΔΕΣ-ΝΕΟΙ)

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές των Μικτών Ομάδων (ΠΑΙΔΕΣ -ΝΕΟΙ) να προσέλθουν στο Γήπεδο Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  την Τετάρτη 06-12-2017 και ώρα 11:00 π.μ. :


ΠΑΙΔΕΣ

1. ΝΑΟΥΜ
2. ΣΛΗΜΙΣΤΙΝΟΣ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
4. ΜΑΚΡΙΔΗΣ
5. ΤΟΣΚΟΣ
6. ΤΕΡΠΟΣ
7. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ
8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΤΣΟΠΡΑΣ
10. ΚΥΡΙΑΚΟΥ
11. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΠΗΤΑΣ
13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
14. ΓΙΑΝΝΗΚΩΤΣΙΟΥ
15. ΑΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ
16. ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ
17. ΒΛΑΧΟΣ
18. ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΕΟΙ

1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖ.
2. ΣΙΩΜΟΣ
3. ΜΠΙΡΤΣΙΟΣ
4. ΤΙΓΚΑΣ
5. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ
6. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜ.
7. ΚΡΟΜΛΙΔΗΣ
8. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛ.
10. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β.
11. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
12. ΣΑΜΑΡΑΣ
13. ΓΑΚΙΑΣ
14. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧ.
15. ΚΥΡΙΖΑΚΗΣ
16. ΦΟΥΛΗΡΑΣ
17. ΜΑΛΕΓΚΑΝΟΣ
18. ΜΗΛΙΑΤΗΣ




Δευτέρα, 4 Δεκεμβρίου 2017

ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

ΣΤΟ ΔΑΚ ΟΙ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΤΗΣ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΆΔΩΝ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΊΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ (IRIS catering) ΤΕΤΑΡΤΗ (06/12/2017)

Με τις αναμετρήσεις της 4ης αγωνιστικής συνεχίζεται αυτή την Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων.

Οι Μικτές Νέων και Παίδων της ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (ΙRIS catering) αγωνίζονται στο ΔΑΚ  με τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣ Γρεβενών για των 4ο όμιλο οι αναμετρήσεις  θα ξεκινήσουν στις 12:30 και στις 14:30 αντίστοιχα.



ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΚΠΡΌΣΩΠΩΝ ΤΩΝ Ε.Π.Σ. ΜΕ VITOR PEREIRA ΚΑΙ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΚΕΔ/ΕΠΟ

Πραγματοποιήθηκε η επίσκεψη του VΙΤΟR PEREIRA στην Έδεσσα. Την διοίκηση της ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ εκπροσώπησε ο Αντιπρόεδρος Βασίλης Μπότσαρης και την διαιτησία της ΕΠΣ ο Αρχιδιαιτητής Σίμος Σπύρου και ο υπεύθυνος εκπαίδευσης διαιτητών Γρηγόρης Ρόντσης.

Στα πλαίσια της εκτίμησης της πραγματικότητας της διαιτησίας από την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία ο επικεφαλής της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας της Ε.Π.Ο κ.VΙΤΟR PEREIRA και οι συνεργάτες του
 κ. Κουκουλάκης και Τριτσώνης, είχαν συνάντηση στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου της Έδεσσας με εκπροσώπους των Επιτροπών Διαιτησίας ΕΠΣ Πέλλας , Ημαθίας , Κοζάνης , Φλώρινας , ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ και Γρεβενών. 

Στη συνάντηση ανταλλάχθηκαν απόψεις για τη πραγματικότητα της διαιτησίας σε αυτές τις ενώσεις. Συζητήθηκαν επίσης θέματα που αφορούν την ελληνική διαιτησία, ενώ η συζήτηση επικεντρώθηκε κυρίως στο στρατηγικό πλάνο Εθνικής Εκπαίδευσης και Ανάπτυξης της Ελληνικής Διαιτησίας 2018 – 2022.



Παρασκευή, 1 Δεκεμβρίου 2017

ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ- "velle travel" KAΙ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ - "ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & art box"

  Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Καστοριάς, τα πρωταθλήματα κατηγορίας ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ -¨ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & art box '' και ΠΑΙΔΩΝ- '' velle travel''  λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών που επικρατούν στην περιοχή μας και της κατάστασης των γηπέδων εξαιτίας αυτών των συνθηκών αναβάλονται.



Πέμπτη, 30 Νοεμβρίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ -ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ“
(10η Αγωνιστική) 2/12/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
2/12/17
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
2/12/17
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
2/12/17
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β

ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
2/12/17
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
2/12/17
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
2/12/17
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
2/12/17
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι

ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(7η Αγωνιστική) 3/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
3/12/17
15:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.

ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
3/12/17
15:00
TOIXIOY
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
3/12/17
15:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.

ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
3/12/17
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΝΟΝΑΣ Β.
3/12/17
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ”ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & ART BOX”
(6η Αγωνιστική) 2/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
2/12/17
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
2/12/17
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
2/12/17
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
2/12/17
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
2/12/17
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
2/12/17
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ VELLE TRAVEL”
(6η Αγωνιστική) 3/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
3/12/17
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.

ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
3/12/17
11:30
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.

ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
3/12/17
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
3/12/17
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.