Σάββατο, 30 Δεκεμβρίου 2017

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ - IRIS catering

     Η προπόνηση των Μικτών Ομάδων θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο «Νταηλάκη» την Τρίτη 2-1-2018
  και ώρες : ΠΑΙΔΕΣ (13:00) -- ΝΕΟΙ (14:30).



Πέμπτη, 28 Δεκεμβρίου 2017

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ '' IRIS Catering''


 H προπόνηση των Μικτών Ομάδων  μόνο για την κατηγορία ΠΑΙΔΩΝ  θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο της Ποριάς την Παρασκευή 29-12-2017 και ώρα 13:45.
 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

  Σας ενημερώνουμε ότι τα γραφεία της Ε.Π.Σ. Καστοριάς θα παραμείνουν κλειστά από 29-12-2017 έως 03-01-2018.

ΧΕΙΜΕΡΙΝΉ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΩΝ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ


Σχετικά με την έναρξη της χειμερινής περιόδου μετεγγραφών η Ε.Π.Σ. Καστοριάς σας γνωστοποιεί τα παρακάτω: 

ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ (ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ): Διενεργούνται από  01-01-2018 έως και  31-01-2018.

**Στο σημείο αυτό υπενθυμίζουμε ότι κάθε ποδοσφαιριστής δικαιούται να προβεί σε τρεις (3) μεταγραφές εντός της ποδοσφαιρικής περιόδου 2017-18, αλλά να αγωνιστεί, επί ποινή αντικανονικής συμμετοχής σε δύο (2) μόνο σωματεία.

ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ (ΔΙΕΘΝΕΙΣ): Διενεργούνται από  01-01-2018 έως και  31-01-2018.

ΥΠΟΣΧΕΤΙΚΕΣ:  Διενεργούνται από  01-01-2018 έως και  31-01-2018 και αφορούν ποδοσφαιριστές που δεν έχουν συμπληρώσει το 21ο έτος της ηλικίας τους και έχουν κάνει έως δυο στο σύνολο δανεισμούς στην καριέρα τους. 

ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΕΣ:  Διενεργούνται από  01-01-2018 έως και  28-02-2018. 

ΠΡΩΤΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ:  Συνεχίζονται οι αιτήσεις πρώτης  εγγραφής ποδοσφαιριστών και λήγουν στις 30-04-2018.

ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΑΠΟΔΕΣΜΕΥΣΕΙΣ: Διενεργούνται από 01-01-2018 έως και 31-01-2018

**Σας γνωρίζουμε ότι από 01/01/2018 έχουν δικαίωμα έκδοσης δελτίου και ποδοσφαιριστές που γεννήθηκαν το ημερολογιακό έτος 2007.

**Επίσης σας υπενθυμίζουμε ότι δεν μπορούν να αποκτούν και να παραχωρούν με οποιοδήποτε τρόπο ποδοσφαιριστές τα Σωματεία τα οποία οφείλουν χρηματικά ποσά σε υπερκείμενη αρχή (Ε.Π.Σ. – Ε.Π.Ο.) (άρθρο 11 παρ. 13 παραρτήματος Β’ Διατάξεις εφαρμογής κανονισμού για ερασιτέχνες ποδοσφαιριστές).


Τετάρτη, 20 Δεκεμβρίου 2017

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 5ης αγων ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

Η 5η αγωνιστική του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων έφερε νίκη για την Ομάδας Παίδων και ισοπαλία για την  Ομάδα Νέων ΕΠΣ Καστοριάς - IRIS catering.

Πιο συγκεκριμένα: 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ: ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1-2 
Σκόρερ : Κωνσταντίνου 37και Πήτας 39

ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ : Ναούμ, Καραγιάννης, Αραφαηλίδης, Τόσκος, Μακρόπουλος, Τσόπρας, Πήτας, Κωνσταντίνου, Κυριακού, Νικολάου, Γατόπουλος. Αγωνίστηκαν και οι : Γιαννηκώτσιος, Κόζαρης, Τέρπος και Παναγιωτίδης.
  

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ: ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  3-3 
Σκόρερ : Παπαθανασίου 72’, Σιδηρόπουλος 84 και Γάκιας 89’ 

ΜΙΚΤΗ ΝΕΩΝ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ : Σιώμος, Παπαχρήστου, Φουληράς, Μπίρτσος, Σιδηρόπουλος, Κρομλίδης, ΣαμαράςΠαπαθανασίου, Μαλεγκάνος, Γεωργόπουλος, Γάκιας. 
Αγωνίστηκαν και οι : Ταχματζίδης, Μηλιάτης, Νικολάου και Κυριζάκης.



Τα αποτελέσματα

5η αγωνιστική                          ΠΑΙΔΕΣ  ΝΕΟΙ

ΕΠΣ Κοζάνης ΕΠΣ Καστοριάς   1-2         3-3
ΕΠΣ Γρεβενών ΕΠΣ Φλώρινας   0-5         0-6

                                            ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΠΑΙΔΩΝ

1.ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ                     12

2.ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ                      10

3.ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                         7

4.ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                       1




ΝΕΩΝ

1.ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ                     15

2.ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ                     7

3.ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                        7

4.ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                      0


Η 6η και τελευταία αγωνιστική που είναι προγραμματισμένη να διεξαχθεί στις 
03-01-2018 περιλαμβάνει τους εξής αγώνες :

ΕΠΣ Φλώρινας ΕΠΣ Καστοριάς 

ΕΠΣ Γρεβενών ΕΠΣ Κοζάνης



Τρίτη, 19 Δεκεμβρίου 2017

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

Την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2017 συνεχίζεται το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων στις κατηγορίες Παίδων και Νέων. Oι μικτές ομάδες  της ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - IRIS catering θα αντιμετωπίσουν τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣ ΚΟΖΆΝΗΣ για την 5η αγωνιστική στο Ενωσιακό γήπεδο της ΕΠΣ Κοζάνης. Ο αγώνας των Παίδων θα αρχίσει στις 12:30 και των Νέων στις 14:30.                                          

 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ '' IRIS Catering'' (ΠΑΙΔΕΣ-ΝΕΟΙ)

Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές των Μικτών Ομάδων (ΠΑΙΔΩΝ -ΝΕΩΝ) να προσέλθουν στο ΠΑΡΚΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΉΣ ΑΓΩΓΉΣ την Τετάρτη 20-12-2017 και ώρα 10:15 .

ΠΑΙΔΕΣ
1. ΝΑΟΥΜ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
4. ΜΑΚΡΙΔΗΣ
5. ΤΟΣΚΟΣ
6. ΚΟΖΑΡΗΣ
7. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ
8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΤΣΟΠΡΑΣ
10. ΚΥΡΙΑΚΟΥ
11. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΠΗΤΑΣ
13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
14. ΓΙΑΝΝΗΚΩΤΣΙΟΥ
15. ΑΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ
16. ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ
17. ΤΕΡΠΟΣ
18. ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΕΟΙ
1. ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Θ.
2. ΣΙΩΜΟΣ
3. ΜΠΙΡΤΣΙΟΣ
4. ΤΙΓΚΑΣ
5. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ
6. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7. ΚΡΟΜΛΙΔΗΣ
8. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
10. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Β.
11. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
12. ΣΑΜΑΡΑΣ
13. ΓΑΚΙΑΣ
14. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
15. ΚΥΡΙΖΑΚΗΣ
16. ΦΟΥΛΗΡΑΣ
17. ΜΑΛΕΓΚΑΝΟΣ
18. ΜΗΛΙΑΤΗΣ


Δευτέρα, 18 Δεκεμβρίου 2017

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ¨IRIS Catering''


  Η προπόνηση των Μικτών Ομάδων θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο της Ποριάς την Δευτέρα
 18-12-2017 και ώρες : ΠΑΙΔΕΣ (15:30) -- ΝΕΟΙ (17:00).



Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 2017

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 9ης αγων Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - cafe RUST

ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ

     Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Καστοριάς οι αγώνες της Κατηγορίας Παίδων και Προ Παίδων που ήταν προγραμματισμένοι να διεξαχθούν την Κυριακή
17-12-2017 αναβάλονται, λόγω έντονης βροχόπτωσης και κακής κατάστασης των αγωνιστικών χώρων.
Για την ΕΠκΚ/ΕΠΣ Καστοριάς
Ο Πρόεδρος

Δημητριάδης Ιωάννης



Πέμπτη, 14 Δεκεμβρίου 2017

ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ

  Κατόπιν αιτήματος του Σωματείου '' ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ'' και συναίνεσης του Σωματείου
 '' ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ''   ο αγώνας της 17-12-2017 που ήταν προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 15:00 θα ξεκινήσει στις 14:30.



Τετάρτη, 13 Δεκεμβρίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(12η Αγωνιστική) 16/12/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/12/17
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.

ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
16/12/17
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
16/12/17
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
16/12/17
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.

ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΔΟΥΚΑΣ Α.
16/12/17
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β

ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
16/12/17
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΑΚΟΣ Α.
16/12/17
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(9η Αγωνιστική) 17/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
17/12/17
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
17/12/17
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΝΟΝΑΣ Β.
17/12/17
15:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
17/12/17
14:30
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
17/12/17
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.

ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΚΑΚΟΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ OΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(7η Αγωνιστική) 16/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
17/12/17
12:45
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
16/12/17
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
16/12/17
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Χ.
16/12/17
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
16/12/17
11:00
Ε.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΑΣΤΩΡ
Ε.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ VELLE TRAVEL”
(7η Αγωνιστική) 17/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
17/12/17
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΒΕΝΕΤΗΣ Ι.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΚΟΣ.


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ





ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

17/12/17
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Π.
ΑΡΝΙΔΗΣ  Ι.