Τετάρτη, 13 Δεκεμβρίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(12η Αγωνιστική) 16/12/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/12/17
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.

ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
16/12/17
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
16/12/17
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
16/12/17
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.

ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΔΟΥΚΑΣ Α.
16/12/17
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β

ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
16/12/17
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΑΚΟΣ Α.
16/12/17
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(9η Αγωνιστική) 17/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
17/12/17
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
17/12/17
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΝΟΝΑΣ Β.
17/12/17
15:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
17/12/17
14:30
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
17/12/17
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.

ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΚΑΚΟΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ OΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(7η Αγωνιστική) 16/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
17/12/17
12:45
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
16/12/17
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
16/12/17
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Χ.
16/12/17
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
16/12/17
11:00
Ε.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΑΣΤΩΡ
Ε.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ VELLE TRAVEL”
(7η Αγωνιστική) 17/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
17/12/17
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΒΕΝΕΤΗΣ Ι.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΚΟΣ.


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ





ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ

17/12/17
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Π.
ΑΡΝΙΔΗΣ  Ι.