Πέμπτη, 7 Δεκεμβρίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
EΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(11η Αγωνιστική) 9/12/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
9/12/17
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.

ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
9/12/17
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
9/12/17
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.

ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
9/12/17
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ

ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
9/12/17
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.
9/12/17
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΝΟΝΑΣ Β.
9/12/17
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΚΑΚΟΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(8η Αγωνιστική) 10/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
10/12/17
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
10/12/17
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.

ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
10/12/17
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΝΟΝΑΣ Β.
10/12/17
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΚΑΚΟΣ Α.
10/12/17
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΔΗΣ Β.

ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣOΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(6η Αγωνιστική) 9/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
9/12/17
11:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.

6/12/17
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.

9/12/17
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.

9/12/17
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.

9/12/17
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

9/12/17
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ




ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(6η Αγωνιστική) 10/12/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΜΕΓΑ' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
10/12/17
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ ΚΟΣ.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Π.
10/12/17
11:30
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.

ΤΣΕΛΑΣ Σ.
10/12/17
12:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΒΕΝΕΤΗΣ Ι.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
10/12/17
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.