Τετάρτη, 31 Οκτωβρίου 2018

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Από το Τμήμα Εκπαίδευσης της  ΕΔ/ ΕΠΣ Καστοριάς ανακοινώνεται ότι το επόμενο μάθημα της Σχολής Διαιτησίας, θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 31-10-2018 και ώρα 20:00 στα γραφεία της Ένωσης.

Για την ΕΔ/ΕΠΣ Καστοριάς
Ο Υπεύθυνος της Σχολής

Ρόντσης Γρηγόριος

Τρίτη, 30 Οκτωβρίου 2018

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14 ΚΑΙ Κ-16 ''IRIS Catering''

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν  την Τετάρτη 31-10-2018 στο γήπεδο Δ.Α.Κ. Καστοριάς και ώρες:

Κ-14 -- 11:00 π.μ.

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
ΣΛΗΜΙΣΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΡΑΤΣ
ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ
ΚΑΡΠΟΖΗΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΚΩΤΣΙΟΣ
ΝΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ
ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ
ΓΚΕΡΑΛΝΤ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΓΚΑΝΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Κ-16-- 13:00 μ.μ.

ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Θ.
ΣΙΩΜΟΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΟΥΛΗΡΑΣ
ΠΟΥΤΙΑΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΟΥΤΑΣΗΣ
ΠΙΤΤΑΣ
ΜΑΛΕΓΚΑΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΖΑΚΗΣ
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Α.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΗΡΓΗΣ
ΤΣΟΠΡΑΣ


Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Γ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ - RE/MAX Key

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ  -  ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ   0 - 3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ  -  ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ   6 - 1
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  -  ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ   1 - 1    4 - 3 πεν.
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ - ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   16-12-2018

Οι αγώνες της Δ φάσης (ημιτελικής) του κυπέλλου είναι οι εξής:
Νικητής  (ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ - ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)  -  ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ  -  ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

Παρασκευή, 26 Οκτωβρίου 2018

ΠΟΙΝΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 20-21/10/2018


ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ''IRIS Catering''

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές  να προσέλθουν στο γήπεδο ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ τη Δευτέρα 
29-10-2018 :

Κ-14 (ΠΑΙΔΩΝ)-- ΏΡΑ: 15:00

**( ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΘΑ ΦΟΡΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ (LARRY) ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ)

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Ο.
ΣΛΙΜΗΣΤΙΝΟΣ Κ.
ΓΚΟΛΙΑΣ Ι.
ΓΚΑΛΙΤΣΑΣ Π.
ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ν.
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΡΑΤΣ Γ.
ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ Β.
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Κ.
ΓΚΑΝΑΣ Χ.
ΣΕΡΕΝΗΣ Δ.
ΚΑΡΠΟΖΗΛΟΣ Χ.
ΓΙΑΝΝΗΚΩΤΣΙΟΣ Π.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.
ΚΥΡΙΑΚΟΥ Κ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Κ.
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Α.
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ Σ.
ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΝΩΤΗΣ Ν.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Γ.
ΤΑΧΤΑΤΖΗΣ Μ.
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΘΕΟΔΩΡΟΥ Α.
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ Λ.
ΒΑΣΑΔΗΣ Ν.
ΓΚΕΡΑΛΝΤ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ

Κ-16 (ΝΕΩΝ)-- ΏΡΑ 16:15

**(ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΘΑ ΦΟΡΟΥΝ ΚΙΤΡΙΝΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ (LARRY) ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ)

ΣΙΩΜΟΣ Γ.
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Θ.
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Σ.
ΝΑΟΥΜ Μ.
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Α.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΦΟΥΛΗΡΑΣ Α.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
ΠΗΤΑΣ Γ.
ΜΑΛΕΓΚΑΝΟΣ Φ.
ΚΥΡΙΑΚΟΥ Α.
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ Δ.
ΚΥΡΙΖΑΚΗΣ Σ.
ΛΟΒΑΤΣΗΣ Δ.
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Α.
ΤΣΟΠΡΑΣ Γ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Θ.
ΜΑΝΘΟΣ Θ.
ΚΟΖΑΡΗΣ Γ.
ΗΡΓΗΣ Β.
ΜΠΟΥΤΑΣΗΣ Γ.
ΤΑΟΥΛΤΖΙΔΗΣ Μ.
ΚΑΡΑΠΑΡΙΔΗΣ Κ.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Ν.
ΣΤΟΥΜΠΟΣ Χ.
ΠΟΥΤΙΑΣ Κ.

Πέμπτη, 25 Οκτωβρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ “REMAX-key” (27/10/2018)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΟΥ “REMAX-key” (27/10/2018)

ΧΟΡΗΓΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
27/10/18
14:30
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΚΑΚΟΣ Α.
27/10/18
14:30
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΔOΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
KAΡΑΤΑΪΔΗΣ Β.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
27/10/18
14:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
NTOΥΚΑΣ Α.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

O Αγώνας Κυπέλου ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ-ΜΕΓ. ΑΛ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ θα διεξαχθεί στις 16/12/18

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ “ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ”


Τρίτη, 23 Οκτωβρίου 2018

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16

  Παρακαλούνται οι ποδοσφαιριστές της Μικτής Ομάδας Κ-16 της Ε.Π.Σ. Καστοριάς να προσέλθουν στο γήπεδο της Κολοκυνθούς την Τετάρτη 24-10-2018 και ώρα 18:15.
Θα ακολουθήσει φιλικός αγώνας μεταξύ των ομάδων «Κ-16  Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ» -« ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ». 

Δευτέρα, 22 Οκτωβρίου 2018

Μπλε κάρτα για επιβράβευση του Fair Play στα πρωταθλήματα υποδομής των Ε.Π.Σ.



Μια νέα πρωτοβουλία πήρε η Επιτροπή Διοργανώσεων της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας με στόχο την προβολή κι εμπέδωση ενός θεμελιώδους αθλητικού ιδεώδους, του «ευ αγωνίζεσθαι», από τους νεαρούς ποδοσφαιριστές, οι οποίοι μετέχουν στα πανελλήνια πρωταθλήματα προεπιλογής εθνικών ομάδων K-14 και K-16, που αρχίζουν στις 31 Οκτωβρίου 2018.

Πρόκειται για το ειδικό πρόγραμμα «πάσα στο fair play», με το οποίο η επιτροπή καθιερώνει τη χρήση της «μπλε κάρτας», η οποία θα χρησιμοποιείται από τον διαιτητή προκειμένου να επιβραβεύονται ενέργειες, κατά τη διάρκεια του αγώνα, που προβάλλουν τα ιδεώδη του ποδοσφαίρου όπως το «ευ αγωνίζεσθαι», το φίλαθλο πνεύμα και οι έννοιες της φιλίας, της συνεργασίας, της συναδελφικότητας και της προσφοράς.

Η χρήση της «μπλε κάρτας» περιέχεται σε ειδικό άρθρο στην προκήρυξη των πρωταθλημάτων, όπου περιγράφεται με σαφήνεια ο τρόπος εφαρμογής της και τα κίνητρα-αγωνιστικά οφέλη που έχουν ομάδες και αθλητές όταν ο διαιτητής αξιολογήσει συγκεκριμένες συμπεριφορές και αποφασίσει «να βγάλει μπλε κάρτα» σε ποδοσφαιριστή.

Αναλυτικότερα:

Κατά τη διάρκεια κάθε αγώνα των πανελληνίων πρωταθλημάτων προεπιλογής εθνικών ομάδων Κ-14 και Κ-16 περιόδου 2018/2019, ο διαιτητής έχει τη δυνατότητα «να δείξει μπλε κάρτα» σε ποδοσφαιριστή που θα ενεργήσει στο πλαίσιο του fair play.

Στην 1η φάση των πρωταθλημάτων προβλέπεται ειδική βαθμολογία για το fair play: η μπλε κάρτα βαθμολογείται με 3 βαθμούς, η κόκκινη κάρτα αφαιρεί 2 βαθμούς και η κίτρινη αφαιρεί 1 βαθμό. Ομάδα που δεν πήρε καμία κάρτα ποινής κατά τη διάρκεια  του αγώνα παίρνει 6 βαθμούς.

Στο τέλος της 1ης φάσης κάθε πρωταθλήματος θα αναδειχθούν οι τρεις (3) ομάδες με την υψηλότερη βαθμολογία. Στους παίκτες τους θα απονεμηθούν: α. για την πρώτη ομάδα στο βαθμολογικό πίνακα το κύπελλο του fair play, ενώ οι παίκτες θα παραλάβουν από μία τσάντα με πλήρη εμφάνιση της Εθνικής Ελλάδος, τριάντα (30) στο σύνολο, β. για τη δεύτερη και τρίτη ομάδα μια πλήρης εμφάνιση της Εθνικής Ελλάδος, τριάντα (30) στο σύνολο.

Στην 3η φάση των πρωταθλημάτων (μετέχουν οι 16 καλύτερες ομάδες) θα εφαρμοστεί και σε ατομικό επίπεδο το fair play: για κάθε ομάδα που κατά τη διάρκεια του αγώνα δε θα τιμωρηθεί παίκτης ή αξιωματούχος της με κίτρινη/κόκκινη κάρτα, θα προστίθενται στην ειδική βαθμολογία 2 μπλε κάρτες (+6 βαθμοί ανά αγώνα) για κάθε ποδοσφαιριστή της. Οι τρεις (3) πρώτοι ποδοσφαιριστές του πρωταθλήματος Κ-14 και οι τρεις (3) πρώτοι ποδοσφαιριστές του πρωταθλήματος Κ-16, στο τέλος των πρωταθλημάτων, θα κερδίσουν από ένα δωρεάν ταξίδι, για έναν εκτός έδρας αγώνα της Εθνικής Ελλάδος, συνοδευόμενοι από έναν κηδεμόνα τους (συνολικά 12 άτομα).

Τέλος, ομάδα που κατά τη διάρκεια του πρωταθλήματος δε έχει δεχθεί καμία κάρτα ποινής θα παρακολουθήσει έναν εντός έδρας αγώνα της Εθνικής Ελλάδος. Εάν υπάρξει και δεύτερη ομάδα χωρίς ποινές, κερδίζει και εκείνη το ίδιο δικαίωμα. Στην περίπτωση που προκύψουν περισσότερες των δύο (2) ομάδων με τις παραπάνω προϋποθέσεις, τότε θα διεξαχθεί κλήρωση για να αναδειχθούν οι δύο ομάδες που θα παρακολουθήσουν τον αγώνα της Εθνικής.

Στα πανελλήνια πρωταθλήματα προεπιλογής εθνικών ομάδων K14 και K16 θα λάβουν μέρος μικτές ομάδες από τις 53 ποδοσφαιρικές ενώσεις της χώρας, συνολικά περισσότεροι από 2.000 νεαροί ποδοσφαιριστές από όλη την Ελλάδα.

Παρασκευή, 19 Οκτωβρίου 2018

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ''IRIS Catering''

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές  να προσέλθουν στο γήπεδο ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ τη Δευτέρα 
22-10-2018 :

Κ-14 (ΠΑΙΔΩΝ)-- ΏΡΑ: 15:00

**( ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΘΑ ΦΟΡΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ (LARRY) ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ)

 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Ο.
 ΣΛΙΜΗΣΤΙΝΟΣ Κ.
ΓΚΟΛΙΑΣ Ι.
ΓΚΑΛΙΤΣΑΣ Π.
ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ν.
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΡΑΤΣ Γ.
ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ Β.
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Κ.
ΓΚΑΝΑΣ Χ.
ΣΕΡΕΝΗΣ Δ.
ΚΑΡΠΟΖΗΛΟΣ Χ.
ΓΙΑΝΝΗΚΩΤΣΙΟΣ Π.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.
ΚΥΡΙΑΚΟΥ Κ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Κ.
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Α.
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ Σ.
ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΝΩΤΗΣ Ν.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Γ.
ΤΑΧΤΑΤΖΗΣ Μ.
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΘΕΟΔΩΡΟΥ Α.
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ Λ.
ΒΑΣΑΔΗΣ Ν.
ΓΚΕΡΑΝΤ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

Κ-16 (ΝΕΩΝ)-- ΏΡΑ 16:15

**(ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΘΑ ΦΟΡΟΥΝ ΚΙΤΡΙΝΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ (LARRY) ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ)

ΣΙΩΜΟΣ Γ.
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Θ.
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Σ.
ΝΑΟΥΜ Μ.
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Α.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΦΟΥΛΗΡΑΣ Α.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
ΠΗΤΑΣ Γ.
ΜΑΛΕΓΚΑΝΟΣ Φ.
ΚΥΡΙΑΚΟΥ Α.
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ Δ.
ΚΥΡΙΖΑΚΗΣ Σ.
ΛΟΒΑΤΣΗΣ Δ.
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Α.
ΤΣΟΠΡΑΣ Γ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Θ.
ΜΑΝΘΟΣ Θ.
ΚΟΖΑΡΗΣ Γ.
ΗΡΓΗΣ Β.
ΜΠΟΥΤΑΣΗΣ Γ.
ΤΑΟΥΛΤΖΙΔΗΣ Μ.
ΚΑΡΑΠΑΡΙΔΗΣ Κ.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Ν.
ΣΤΟΥΜΠΟΣ Χ.
ΠΟΥΤΙΑΣ Κ.

ΠΟΙΝΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 13-14/10/2018


Πέμπτη, 18 Οκτωβρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α΄,Β',Κ-12 & Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(6η Αγωνιστική) 20/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
20/10/18
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
20/10/18
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
20/10/18
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
20/10/18
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
20/10/18
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
20/10/18
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π
ΚΑΚΟΣ Α.

Όλοι οι αγώνες της 6ης Αγωνιστικής της Α΄ Κατηγοριάς θα είναι ΔΩΡΕΑΝ στα πλαίσια της προσφοράς των Διαιτητών-Βοηθών και Παρατηρητών Διαιτησίας της Ένωσής μας στο Ερασιτεχνικό Καστοριανό Ποδόσφαιρο


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η Αγωνιστική) 21/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
21/10/18
16:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΝΟΝΑΣ Β.
21/10/18
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
21/10/18
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν
ΚΑΚΟΣ Α.

Το παιχνίδι της Β' Κατηγορίας (ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ-ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ) θα είναι ΔΩΡΕΑΝ στα πλαίσια της προσφοράς των Διαιτητών-βοηθών και Παρατηρητών Διαιτησίας στο Ερασιτεχνικό Καστοριανό Ποδόσφαιρο


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
(2η Αγωνιστική) 20/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-12
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20/10/18
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.

20/10/18
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
20/10/18
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
20/10/18
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
21/10/18
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΕΠΣ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΒΟΗΘΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
(2η Αγωνιστική) 21/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-14
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΜΕΓΑ' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
21/10/18
11:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
21/10/18
11:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
21/10/18
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
21/10/18
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
21/10/18
12:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΕΠΣ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ