Σάββατο, 30 Νοεμβρίου 2019

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΩΝ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΩΝ ΣΔΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 

Απο την Επιτροπή Διαιτησίας/ΕΠΣ Καστοριάς ανακοινώνεται το πρόγραμμα  των Επιμορφωτικών-Εκπαιδευτικών Μαθημάτων των Διαιτητών/Παρατηρητών της Δευτέρας 2/12/2019 και ώρα 19:30 στα Γραφεία της Ένωσης


19:30-20:30  Μάθημα - Ανάλυση φάσεων αγώνων  (Hot Topics)   Εκπαιδευτής κ. Ρόντσης Γρηγόρης

20:30-21:30  Μάθημα Νέας Σχολής Διαιτητών (Κανόνας 13)  Εκπαιδευτής κ. Σπύρου Συμεών

Η παρουσία όλων είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ

Παρασκευή, 29 Νοεμβρίου 2019

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-12 ΚΑΙ Κ-14

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν στο γήπεδο ΜΑΝΙΑΚΩΝ την Δευτέρα
 02-12-2019 και ώρα 14:45  :


Κ-12 (2008-2009)


ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΓΚΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΛΟΥΣΗ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

                                                           ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

    ΠΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΟΣΤΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΜΕΡΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΝΩΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΙΟΛΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΣΑΛΤΣΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΡΕΒΗΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΤΖΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΝΑΝΑΣ ΘΕΜΗΣ
...................................................................................................................................


Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν στο γήπεδο ΜΑΝΙΑΚΩΝ την Δευτέρα
 02-12-2019 και ώρα 16:15  :

Κ-14 (2006-2007)


ΤΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΡΙΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΚΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΟΥΖΑΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΕΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΟΤΣΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΜΠΙΡΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΠΟΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΤΤΟΡΙ ΣΙΜΟΣ
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΖΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΡΑΝΤΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ
ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΘΕΟΔΏΡΟΥ ΑΛΕΞΗΣ
ΠΑΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ
ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΟΙΝΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 23-24/11/2019


Πέμπτη, 28 Νοεμβρίου 2019

ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΕΚΔΟΣΗΣ ΔΕΛΤΙΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

Οδηγίες για την συμμετοχή των ποδοσφαιριστών μας  στις μικτές ομάδες IRIS CATERING της Ε.Π.Σ. Καστοριάς.

Για συμμετοχή στην Κ - 14:

Οι ποδοσφαιριστές θα πρέπει να είναι γεννηθέντες το 2006-2007,  να έχουν δελτίο Ε.Π.Ο. και κάρτα υγείας αθλητή θεωρημένη.

Για συμμετοχή στην Κ - 12: 

Οι ποδοσφαιριστές θα πρέπει να είναι γεννηθέντες το 2008-2009 .
Οι γεννηθέντες το 2008 να έχουν δελτίο Ε.Π.Ο. και κάρτα υγείας αθλητή θεωρημένη.
Οι γεννηθέντες το 2009, θα αγωνίζονται δείχνοντας στον διαιτητή, α) αίτηση μεταβολών πλήρως συμπληρωμένη, σφραγισμένη και υπογεγραμμένη, β) Πιστοποιητικό γέννησης με φωτογραφία και γ) Κάρτα υγείας αθλητή θεωρημένη.
ΠΡΟΣΟΧΗ!!
Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΔΟΘΕΊ ΔΕΛΤΙΟ ΕΠΟ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   29 ΝΟΕΜΒΡΊΟΥ. ώρα (14:00)

Για περισσότερες πληροφορίες  επικοινωνήστε με τα γραφεία της Ένωσης στο τηλέφωνο 2467083728 ή με τον προπονητή των μικτών ομάδων.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α' - Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(8η Αγωνιστική) 30/11/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
30/11/19
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
MΩΥΣΙΑΔΗΣ Β.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΚΑΚΟΣ Α.
30/11/19
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
30/11/19
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ
30/11/19
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
30/11/19
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
30/11/19
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(7η Αγωνιστική) 1/12/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1/12/19
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
1/12/19
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
30/11/19
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΝΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
1/12/19
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(7η Αγωνιστική) 30/11/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
30/11/19
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΑΣΤΩΡ Α'
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
30/11/19
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΚΑΣΤΩΡ Β'
ΝΙΚΟΥ Σ.
30/11/19
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
Γ.Ο.Π. KAΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
30/11/19
10:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
30/11/19
10:30
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
30/11/19
10:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(7η Αγωνιστική) 1/12/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
1/12/19
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
1/12/19
12:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
30/11/19
11:45
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
1/12/19
10:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΝΙΚΟΥ Σ.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ