Πέμπτη, 21 Νοεμβρίου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α' - Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(7η Αγωνιστική) 23/11/2019

ΧΟΓΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
23/11/19
15:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
23/11/19
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
23/11/19
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
23/11/19
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
23/11/19
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
23/11/19
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΖΟΥΓΡΑΣ Δ.
(ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ Χ.
(ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΣΥΚΟΣ Α.
(ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(6η Αγωνιστική) 24/11/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
24/11/19
15:00
ΛΑΚΚΩΜΑΤΩΝ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΚΑΚΟΣ Α.
24/11/19
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
24/11/19
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΝΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
23/11/19
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΚΑΚΟΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(6η Αγωνιστική) 23/11/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
23/11/19
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Β'
ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ
23/11/19
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ Α'
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
23/11/19
12:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
23/11/19
11:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Γ.Ο.Π. KAΣΤΟΡΙΑΣ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
26/11/19
17:30 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
23/11/19
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.







ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(6η Αγωνιστική) 24/11/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
24/11/19
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
23/11/19
10:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
26/11/19
16:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ. ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
24/11/19
11:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩN