Πέμπτη, 26 Απριλίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(24η Αγωνιστική) 28/4/2018


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
28/4/18
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.

ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
28/4/18
17:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
28/4/18
17:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.

ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
28/4/18
17:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
28/4/18
17:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
28/4/18
17:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΝΟΝΑΣ Β.
28/4/18
17:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.

ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩ-ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “VELLE TRAVEL”
(12η Αγωνιστική) 29/4/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ


ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ




29/4/18
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Χ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
29/4/18
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.


ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΑΣΤΩΡ




ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ OΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(14η Αγωνιστική) 28/4/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
28/4/18
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

28/4/18
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.

28/4/18
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΚ.ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

28/4/18
11:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.


ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ


28/4/18
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.


ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ OΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(12η Αγωνιστική-εξ' αναβολής) 2/5/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
2/5/18
18:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΟΚOΣ Z





Τετάρτη, 25 Απριλίου 2018

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Ε.Π.Ο. «ΠΑΣΑ ΣΤΑ ΘΡΑΝΙΑ» ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ


   Σήμερα Τετάρτη 25 Απριλίου 2018 και ώρα 10:00 επισκέφθηκε το  Δημοτικό Σχολείο Δισπηλιού ο Μιχάλης Ιορδανίδης, Ομοσπονδιακός Προπονητής Ποδοσφαίρου και Εκπαιδευτής Προπονητών Ποδοσφαίρου Ε.Π.Ο./UEFA. Η επίσκεψη έγινε στα πλαίσια του προγράμματος "Πάσα στα θρανία" της Ε.Π.Ο. με την συμμετοχή και συνεργασία της Ε.Π.Σ. Καστοριάς. 
   Σύμφωνα με το πρόγραμμα "Πάσα στα θρανία" η Ε.Π.Ο. επιλέγει σχολεία, κυρίως από τη Περιφέρεια, και σε αυτά γίνονται ομιλίες για το "ευ αγωνίζεσθαι" , το  fair play και τις άλλες ευγενείς αξίες του ποδοσφαίρου από διακεκριμένες προσωπικότητες του Ελληνικού Ποδοσφαίρου, μοιράζονται σχολικά εγχειρίδια, μπάλες ποδοσφαίρου και φανέλες ποδοσφαιριστών. Ένα από τα σχολεία που επιλέχθηκε ήταν και το  Δημοτικό σχολείο Δισπηλιού.


ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


Σας ενημερώνουμε ότι στα πλαίσια της λαχειοφόρου αγοράς της Ένωσης μας για την ενίσχυση των Ερασιτεχνικών Σωματείων πραγματοποιήθηκε χθες 24-04-2018 η κλήρωση! Ο  λαχνός με αριθμό 43492 (πρώτος αριθμός του Λαϊκού Λαχείου της χθεσινής κλήρωσης) κερδίζει το αυτοκίνητο μάρκας Volkswagen Up ! Οι λαχνοί που συμπεριλαμβάνουν τον τυχερό αριθμό έχουν δοθεί στο Σωματείο  «ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ». 


Τρίτη, 24 Απριλίου 2018

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ


Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση για την λαχειοφόρο αγορά της  Ε.Π.Σ. Καστοριάς για την ενίσχυση των Ερασιτεχνικών Σωματείων της δύναμης μας, θα πραγματοποιηθεί όπως έχει ανακοινωθεί  σήμερα 24/04/2018. Το αυτοκίνητο μάρκας Volkswagen Up θα  κερδίσει ο λαχνός με τον αριθμό που θα συμπίπτει με τον πρώτο αριθμό του Λαϊκού Λαχείου της σημερινής κλήρωσης. 
Καλή επιτυχία!!


Δευτέρα, 23 Απριλίου 2018

Κυριακή, 22 Απριλίου 2018

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.

Ο Πρόεδρος και η Ε.Ε. της Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ συγχαίρουν τη Διοίκηση του Γ.Π.Ο (Γυναικείου Ποδοσφαιρικού Ομίλου) ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ, τον  προπονητή και τις ποδοσφαιρίστριες της ομάδος, για την άνοδο της ομάδας στην Β' Εθνική Κατηγορία. 
Είναι η πρώτη φορά στην ιστορία που η Ένωση μας θα έχει εκπροσώπηση στην Β' Εθνική Κατηγορία του γυναικείου ποδοσφαίρου και ευελπιστούμε οι διακρίσεις και οι επιτυχίες να συνεχιστούν και τα επόμενα χρόνια να δούμε την ομάδα στην Α' Εθνική.!!



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 11ης αγων ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - VELLE TRAVEL

Σάββατο, 21 Απριλίου 2018

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Εβδομαδιαία επιμορφωτική συγκέντρωση

Σύμφωνα με τις οδηγίες της ΚΕΔ/ΕΠΟ, η ΕΔ/ΕΠΣΚ  καλεί τους Διαιτητές της ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ στην εβδομαδιαία επιμορφωτική συγκέντρωση στα γραφεία της Ένωσης την Δευτέρα 23/04/2018 και ώρα 19:30.

Η παρουσία όλων των διαιτητών (αξιολογημένων και μη) και των παρατηρητών διαιτησίας είναι υποχρεωτική, θα τηρηθεί απουσιολόγιο και θα κοινοποιηθεί στην ΚΕΔ/ ΕΠΟ, σύμφωνα με τον Κανονισμό Διαιτησίας και θα αποτελεί κριτήριο για τους ορισμούς των τελευταίων αγωνιστικών του Πρωταθλήματος.



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 23 αγων Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - ΕΛΑΣΤΙΚΑ & ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 13ης αγων ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ - ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & art box

Παρασκευή, 20 Απριλίου 2018

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

   Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν στο γήπεδο του Κάστορα τη Δευτέρα
  23-04-2018 και ώρες  14:45 (Α ' ΓΚΡΟΥΠ)  και 16:15 ( Β' ΓΚΡΟΥΠ)  :


ΓΚΡΟΥΠ Α΄ (14:45)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΠΙΖΙΟΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΖΩΤΗΣ
ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΟΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΡΑΤΣ
ΠΟΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗΣ
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΛΑΖΑΡΟΥ
ΓΚΑΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΗΚΩΤΣΙΟΣ
ΝΩΤΗΣ
ΚΡΑΠΗΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΤΣΑΪΡΙΔΗΣ
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ
ΤΖΙΑΡΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΔΟΥΜΠΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ


ΓΚΡΟΥΠ Β' (16:15)

ΣΕΡΕΝΗΣ
ΜΕΤΑΞΑΣ
ΚΑΡΠΟΖΗΛΟΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΖΗΚΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΩΜΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ
ΡΙΖΟΣ
ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ
ΜΠΟΔΑΣ
ΜΠΙΡΤΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΑΧΤΑΤΖΗΣ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΖΥΜΠΙΔΗΣ
ΠΑΣΙΩΤΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
ΣΑΪΝΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΤΟΡΙ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΣ
ΤΑΒΑΝΛΗΣ
ΤΑΤΕΣ
ΓΚΑΛΙΤΣΑΣ
ΣΛΗΜΙΣΤΙΝΟΣ






Πέμπτη, 19 Απριλίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(23η Αγωνιστική) 21/4/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
21/4/18
17:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ

ΔΟΥΚΑΣ Α.
21/4/18
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.

ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
21/4/18
17:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΧΑΤΖΗΣ Κ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
21/4/18
17:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
21/4/18
17:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
21/4/18
17:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
21/04/18
14:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΝΟΝΑΣ Β.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩ-ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “VELLE TRAVEL”
(11η Αγωνιστική) 22/4/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
23/4/18
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΑΡΝΙΔΗΣ Ι.


ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ



22/4/18
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Χ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν
22/4/18
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ OΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(13η Αγωνιστική) 21/4/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21/4/18
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
21/4/18
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

21/4/18
 11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

21/4/18
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
21/4/18
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Χ.


ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ