Παρασκευή, 28 Σεπτεμβρίου 2018

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (Κ-14)

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν στο γήπεδο του ΚΑΣΤΟΡΑ την Τετάρτη
 03-10-2018 και ώρα 15:00.
**Θα ακολουθήσει Φιλικός Αγώνας με την Α.Π. ''ΡΟΣΟΝΕΡΙ'' . -- Ώρα έναρξης :16:00

**( ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΘΑ ΦΟΡΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ (LARRY) ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ)

 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Ο.
 ΣΛΙΜΗΣΤΙΝΟΣ Κ.
ΓΚΟΛΙΑΣ Ι.
ΓΚΑΛΙΤΣΑΣ Π.
ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ν.
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΡΑΤΣ Γ.
ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ Β.
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Κ.
ΓΚΑΝΑΣ Χ.
ΣΕΡΕΝΗΣ Δ.
ΚΑΡΠΟΖΗΛΟΣ Χ.
ΓΙΑΝΝΗΚΩΤΣΙΟΣ Π.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.
ΚΥΡΙΑΚΟΥ Κ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Κ.
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Α.
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ Σ.
ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΝΩΤΗΣ Ν.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Γ.
ΤΑΧΤΑΤΖΗΣ Μ.
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΘΕΟΔΩΡΟΥ Α.
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ Λ.
ΒΑΣΑΔΗΣ Ν.
ΓΚΕΡΑΝΤ




ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ''IRIS Catering''

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές (Κ-16 ΝΕΩΝ) να προσέλθουν στο γήπεδο ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ τη Δευτέρα 
01-10-2018 :

Κ-16 (ΝΕΩΝ)-- ΏΡΑ 16:15

**(ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΘΑ ΦΟΡΟΥΝ ΚΙΤΡΙΝΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ (LARRY) ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ)

ΣΙΩΜΟΣ Γ.
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Θ.
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Σ.
ΝΑΟΥΜ Μ.
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Α.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΦΟΥΛΗΡΑΣ Α.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
ΠΗΤΑΣ Γ.
ΜΑΛΕΓΚΑΝΟΣ Φ.
ΚΥΡΙΑΚΟΥ Α.
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ Δ.
ΚΥΡΙΖΑΚΗΣ Σ.
ΛΟΒΑΤΣΗΣ Δ.
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Α.
ΤΣΟΠΡΑΣ Γ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Θ.
ΜΑΝΘΟΣ Θ.
ΚΟΖΑΡΗΣ Γ.
ΗΡΓΗΣ Β.
ΜΠΟΥΤΑΣΗΣ Γ.
ΤΑΟΥΛΤΖΙΔΗΣ Μ.
ΚΑΡΑΠΑΡΙΔΗΣ Κ.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Ν.


Πέμπτη, 27 Σεπτεμβρίου 2018

ΠΟΙΝΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 22-09-2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (3η Αγωνιστική) 29/9/2018

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η Αγωνιστική) 29/9/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
29/9/18
16:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΝΟΝΑΣ Β.
29/9/18
16:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
29/9/18
16:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
29/9/18
16:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΚΟΣ Α.
29/9/18
16:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
29/9/18
16:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ


ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ








ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι οι δηλώσεις συμμετοχής στα Πρωταθλήματα Κ-14 "ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & art box'' και Κ-12 '' Velle travel'' της Ε.Π.Σ. Καστοριάς είναι μέχρι την Παρασκευή 28-09-2018.



Σάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ης αγων Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - pizza & barfood "η πάπια"

ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

H Ε.Ε της  Ε.Π.Σ Καστοριάς καθώς και η Επιτροπή Διαιτησίας της Ένωσης εκφράζουν τη βαθιά οδύνη και τα θερμά τους συλλυπητήρια για την άδικη απώλεια του Διαιτητή ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΤΟΣΙΔΗ στην οικογένεια και τους οικείους του, καθώς και στην Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Θράκης.

Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει….

Η Ε.Ε και η Ε/Δ της Ε.Π.Σ. Καστοριάς αποφάσισαν όπως τηρηθεί στην μνήμη του εκλιπόντος ενός λεπτού σιγή σε όλους τους αγώνες επίσημους και φιλικούς που θα διεξαχθούν το Σάββατο και Κυριακή 22 - 23 Σεπτεμβρίου 2018.



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - ALEXIOU CAR & SERVISE

Πραγματοποιήθηκε χτες Παρασκευή 21 Σεπτεμβρίου στα γραφεία της ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ, συνάντηση μεταξύ της Ε.Ε της ΕΠΣ Καστοριάς και των εκπροσώπων των  επτά Σωματείων που θα αγωνίζονται τη φετινή χρονιά στο Πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας  ALEXIOU CAR & SERVICE.  Τα θέματα τα οποία συζητήθηκαν ήταν τα προβλήματα που παρουσιάζονται στην τοπική κοινωνία τα οποία έχουν ως αποτέλεσμα τη μείωση αριθμού των ομάδων που συμμετέχουν στο πρωτάθλημα. Μετά από διεξοδική και εποικοδομητική συζήτηση αποφασίστηκε μια σειρά από δράσεις οι οποίες θα υλοποιηθούν στο άμεσο μέλλον με βασικό στόχο την ουσιαστική αναβάθμιση του πρωταθλήματος της Β΄Κατηγορίας και της στήριξης που έχουν τα σωματεία που αγωνίζονται σε αυτή. Αποφασίστηκε, αφού  εγκριθεί η τροποποίηση της προκήρυξης πρωταθλήματος, να σταλεί στα σωματεία. Η τροποποίηση της προκήρυξης  αναγράφει τη διαδικασία που θα ακολουθηθεί μετά την ολοκλήρωση του πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας. Πιο συγκεκριμένα θα ακολουθήσουν αγώνες play off με τις ομάδες που θα τερματίσουν στις τέσσερις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας, σε ένα μίνι πρωτάθλημα έξι αγωνιστικών εντός και εκτός έδρας, ώστε η ομάδα που θα τερματίσει στην πρώτη θέση να είναι η πρωταθλήτρια και να προβιβαστεί στην Α΄Κατηγορία και αγώνες play out για τις τρεις ομάδες που θα πάρουν τις τελευταίες θέσεις, με κίνητρο έπαθλο που θα αποφασισθεί πριν την έναρξη των αγώνων. Η κλήρωση του πρωταθλήματος θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 3 Οκτωβρίου. Θα δοθούν μπάλες σε όλα τα σωματεία και η έναρξη της αγωνιστικής δράσης θα ξεκινήσει την Κυριακή 07 Οκτωβρίου.


Παρασκευή, 21 Σεπτεμβρίου 2018

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ''IRIS Catering''


Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν στο γήπεδο ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ τη Δευτέρα 24-09-2018 :

Κ-14 (ΠΑΙΔΩΝ)-- ΏΡΑ: 15:00

**( ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΘΑ ΦΟΡΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ (LARRY) ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ)

 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Ο.
 ΣΛΙΜΗΣΤΙΝΟΣ Κ.
ΓΚΟΛΙΑΣ Ι.
ΓΚΑΛΙΤΣΑΣ Π.
ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ν.
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΡΑΤΣ Γ.
ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ Β.
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Κ.
ΓΚΑΝΑΣ Χ.
ΜΕΤΑΞΑΣ Χ.
ΣΕΡΕΝΗΣ Δ.
ΚΑΡΠΟΖΗΛΟΣ Χ.
ΓΙΑΝΝΗΚΩΤΣΙΟΣ Π.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.
ΚΥΡΙΑΚΟΥ Κ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Κ.
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Α.
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ Σ.
ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Π.
ΝΩΤΗΣ Ν.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Γ.
ΤΑΧΤΑΤΖΗΣ Μ.
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΘΕΟΔΩΡΟΥ Α.
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ Α.
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.
ΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ Λ.
ΒΑΣΑΔΗΣ Ν.
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ Α.

Κ-16 (ΝΕΩΝ)-- ΏΡΑ 16:15

**(ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΘΑ ΦΟΡΟΥΝ ΚΙΤΡΙΝΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ (LARRY) ΚΑΙ ΜΑΥΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ)

ΣΙΩΜΟΣ Γ.
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Θ.
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Σ.
ΝΑΟΥΜ Μ.
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Α.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΦΟΥΛΗΡΑΣ Α.
ΠΟΥΤΙΑΣ Κ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
ΣΤΟΥΜΠΟΣ Χ.
ΤΡΕΜΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
ΠΗΤΑΣ Γ.
ΜΑΛΕΓΚΑΝΟΣ Φ.
ΚΥΡΙΑΚΟΥ Α.
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ Δ.
ΚΥΡΙΖΑΚΗΣ Σ.
ΛΟΒΑΤΣΗΣ Δ.
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ Α.
ΤΣΟΠΡΑΣ Γ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Θ.
ΜΑΝΘΟΣ Θ.
ΚΟΖΑΡΗΣ Γ.
ΜΑΛΕΑΣ Λ.
ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ Κ.
ΗΡΓΗΣ Β.
ΜΠΟΥΤΑΣΗΣ Γ.
ΤΑΟΥΛΤΖΙΔΗΣ Μ.
ΚΑΡΑΠΑΡΙΔΗΣ Κ.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Ν.

Πέμπτη, 20 Σεπτεμβρίου 2018

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

(2η Αγωνιστική) 22/9/2018



ΧΟΡΗΓΟΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/9/18
16:30
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
ΚΑΚΟΣ Α.
22/9/18
16:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΝΟΝΑΣ Β.
22/9/18
16:30
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
22/9/18
16:30
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
22/9/18
16:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
22/9/18
16:30
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ