Κυριακή, 30 Νοεμβρίου 2014

Γ’ Εθνική ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ


Τα αποτελέσματα
Βυζάντιο Κοκκιν.
Άρης Θεσσαλονίκης
0
2
Αναγέννηση Γιαν.
Απόλλων Αρναίας
2
1
Άρης Ακροπόταμου
Πανσερραϊκός
2
0
Δόξα Δράμας
Θύελλα Φιλώτα
1
1
Ηρακλής Αμπελοκήπων
Έβρος Σουφλίου
3
1
Εθνικός Ν. Αγιoνερίου
Εθνικός Αλεξαν.
2
0
Καμπανιακός
Καβάλα
1
2
Α.Γ.Σ. Καστοριά
Ορφέας Ελευθερ.
0
2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

 
Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ—8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

            ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ - ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ
0 - 1
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ - ΚΡΟΝΟΣ
0 - 2
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ - ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
0 - 3
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ.
7 - 1
ΟΙΝΟΗ - ΛΕΥΚΗ
0 - 5

Σάββατο, 29 Νοεμβρίου 2014

Α΄ ΕΡΑΣΑΙΤΕΧΝΙΚΗ--ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ


Στα πλαίσια της 11ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της
Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα.

              Α ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
                               ΑΓΩΝΑΣ
  ΣΚΟΡ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤ.
     1-5
ΝΕΣΤΟΡΙΟ-ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
     0-3
Μ.Α.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΣΤΩΡ
     3-0
ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ-ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
     2-1
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
     0-3
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
     2-1
ΚΟΡΗΣΟΣ-ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
     3-1


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Πέμπτη, 27 Νοεμβρίου 2014

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

Από την επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου επισημαίνονται τα παρακάτω.

1) Ο Αγώνας για το Πρωτάθλημα Υποδομών μεταξύ των Ακαδημιών Κορησού και Παναργειακού αναβάλλεται  λόγω συμμετοχής αθλητών στους σχολικούς αγώνες την Κυριακή 30/11/2014.
2) Ο αναβληθέν αγώνας για το Πρωτάθλημα της Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας μεταξύ των ομάδων Παναργειακός-Νταηλάκης θα διεξαχθεί την Τετάρτη 3/12/2014 και ώρα 15.00 στο Γήπεδο Καλοχωρίου.
3) Ο αναβληθέν αγώνας για το Πρωτάθλημα της Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας μεταξύ των ομάδων Ελπίδες Μεσοποταμίας-Ομόνοια Βογατσικού θα διεξαχθεί την Τετάρτη 3/12/2014 και ώρα 15.00 στο Γήπεδο Μεσοποταμίας. 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ης Αγωνιστικής) και Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8ης Αγωνιστικής) 29-30/11/2014

ΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ης Αγωνιστικής) και Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8ης Αγωνιστικής) 29-30/11/2014

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
29/11/14
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
29/11/14
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΟΡΙΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ
ΜΠΙΝΤΗΣ
ΠΑΥΛΑΚΟΥ
ΝΟΝΑΣ
29/11/14
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΚΑΔ.ΚΑΣΤΩΡΑ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ
.ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
29/11/14
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ – ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣ
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
29/11/14
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΣ
ΚΑΚΟΣ
29/11/14
15:00
ΚΑΣΤΩΡΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ
ΣΠΥΡΟΥ
29/11/14
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ – ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Χ.
ΠΑΓΙΑΥΛΗΣ
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
30/11/14
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΤΣΕΛΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
30/11/14
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ – ΑΚΑΔ.ΚΡΟΝΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΚΥΡΚΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
ΚΑΚΟΣ
30/11/14
15:00
ΛΑΚΚΩΜΑΤΩΝ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ – ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΛΕΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ
30/11/14
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ
ΑΜΟΡΙΑΝΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
30/11/14
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ – ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ
ΑΡΜΕΝΗΣ
ΜΠΑΧΑΡΟΥΔΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΚΥΡΚΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Χ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ (5ης Αγωνιστικής) 29-30/11/2014


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
29/11/14
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΣΧΟΙΝΑΣ
ΜΠΕΖΑΝΑΣ
ΜΠΟΥΤΑΡΗ
30/11/14
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ - ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΡΑΠΗΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ
ΠΑΥΛΑΚΟΣ
30/11/14
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ - ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ
ΜΠΑΚΑΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 29 & 30-11-2014


Από την αρμόδια επιτροπή ορίζονται για τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου ως
Παρατηρητές αγώνων οι παρακάτω.


         Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 29-11-2014  ΩΡΑ 15.00
                ΑΓΩΝΑΣ
        ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ.
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β
ΝΕΣΤΟΡΙΟ-ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΥΛΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΚΑΔ.ΚΑΣΤΟΡΑ

ΔΑΚ

ΚΙΟΣΣΕΣ Ν.

ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ε.
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΗΣ Ι
ΚΟΡΗΣΟΣ-ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΥΜΠΟΣ Ν.
ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ-ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ
ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ
ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Β
         Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 30-11-2014 ΩΡΑ 15.00

                   ΑΓΩΝΑΣ

       ΓΗΠΕΔΟ

    ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ


ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ

Ν.ΟΙΚΙΣΜΟΥ

ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Β.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓ.-ΚΡΟΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Θ.

ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ-ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ

ΛΑΚΚΩΜΑΤΩΝ

ΚΑΡΑΝΙΚΟΥΛΗΣ Κ

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ 

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ

ΔΟΥΜΠΟΣ Ν.

ΟΙΝΟΗ-ΛΕΥΚΗ

ΟΙΝΟΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β








Τρίτη, 25 Νοεμβρίου 2014

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Στα πλαίσια της 4ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Υποδομών σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα.


        ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ-ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
 3-0
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ-ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ
 0-5
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
 4-0
ΚΡΟΝΟΣ-ΚΟΡΗΣΟΣ
 1-0

ΠΟΙΝΕΣ

   

 ΠΡΑΚΤΙΚΟ Ν.14   ΤΡΙΤΗ 25/11/2014

            Σήμερα 25/11/2014 συνεδρίασε η επιτροπή κι αποφάσισε την επιβολή των     
            Παρακάτω ποινών.

      ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ

ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΟΝΟΜΕΛΟΥΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ


Με την υπ.αρ. 118/2014 απόφαση του Μονομελούς Πρωτοδικείου Καστοριάς της 24/11/2014 αλλάζει η σύνθεση του Δ.Σ. με την αντικατάσταση του Δούμπου Ν. από τον Μακρή Σ.
Ως εκ τούτου και εντός οκτώ (8) ημερών από την δημοσίευση της απόφασης πρέπει να γίνει συνεδρίαση των μελών για την συγκρότησή τους σε σώμα καθώς και την συγκρότηση των επιτροπών.

Κυριακή, 23 Νοεμβρίου 2014

Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ



Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ—7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

            ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ-ΚΟΡΕΣΤΕΙΑ
5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ-ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
1-1
ΚΡΟΝΟΣ-ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
1-2
ΟΙΝΟΗ-ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
2-2
ΕΛΠΙΔΕΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΑΝΑΒ.


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Σάββατο, 22 Νοεμβρίου 2014

ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ





Τα μέλη του Δ.Σ, της Ενώσεως εκφράζουν τα συλλυπητήρια τους στον Ποδοσφαιριστή του Σωματείου ΑΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ ΝΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟ και στην οικογένεια του για την τραγική απώλεια του πατέρα του σε τροχαίο σήμερα το πρωί.
Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάζει...


Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ


    Α΄  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 10η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

             ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ-ΚΑΛΟΧΩΡΙ
3-0
ΑΚΑΔ.ΚΑΣΤΩΡ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ.
0-2
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ-ΝΕΣΤΟΡΙΟ
1-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ
3-2
ΚΟΡΗΣΟΣ-ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ
2-2
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ-ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
1-1


Ο Αγώνας Παναργειακός-Νταηλάκης αναβλήθηκε λόγω του τραγικού συμβάντος της απώλειας σε τροχαίο του πατέρα του Ποδοσφαιριστή του Σωματείου Νταηλάκης ΝΟΥΛΑ ΧΡ.



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ