Τετάρτη, 26 Φεβρουαρίου 2020

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (εξ' αναβολής-8ης Αγωνιστικής)


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
( Αγωνιστική) 29/2/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
29/02/20
12:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΜΗΤΣΙΟΥ Ν.
                                                
                                                             ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Τρίτη, 25 Φεβρουαρίου 2020

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Κ-12 ΚΑΙ Κ-14

Κ-12

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ- ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ  7-0
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ- ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  1-2
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- Γ.Π.Ο. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  6-2
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ- ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ  0-6
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ- ΚΑΣΤΩΡ Α΄  0-1
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ- ΚΑΣΤΩΡ Β΄  6-0


Κ-14

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ- ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ  8-2
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ- ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  1-2
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ- ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ  1-1
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ- ΚΑΣΤΩΡ  0-5

Δευτέρα, 24 Φεβρουαρίου 2020

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ (ΤΕΤΑΡΤΗ 26-02-2020)

Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν στο  γήπεδο ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  την 
Τετάρτη 26/02/2020 και ώρα 14:45

    Κ-12 (2008-2009)


ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΚΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΛΛΟΥΣΗ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

                                                                               ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

    ΠΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΟΣΤΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΜΕΡΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΝΩΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΙΟΛΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΣΑΛΤΣΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΡΕΒΗΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΤΖΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΝΑΝΑΣ ΘΕΜΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
...................................................................................................................................


Παρακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να προσέλθουν στο γήπεδο ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  την
Τετάρτη  26/02/2020 και ώρα 16:15

Κ-14 (2006-2007)

ΚΟΥΡΙΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΚΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΟΥΖΑΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΕΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΟΤΣΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΜΠΙΡΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΠΟΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΤΤΟΡΙ ΣΙΜΟΣ
ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΖΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΘΕΟΔΏΡΟΥ ΑΛΕΞΗΣ
ΠΑΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ
ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Α΄ ΚΑΙ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ- ΠΑΝΡΓΕΙΑΚΟΣ  0-2
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ- ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  0-2
ΚΑΣΤΩΡ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ  2-5
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ- Μ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  0-2
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ- ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ  2-0
ΝΤΑΗΛΑΚΗΣ- ΟΜΠΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ  0-2


Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ- ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ  1-6
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ- ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ  3-1
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ- ΝΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ  3-3
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ - ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ  2-5

Πέμπτη, 20 Φεβρουαρίου 2020

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ


 
Απο την Επιτροπή Διαιτησίας/ΕΠΣ Καστοριάς ανακοινώνεται το πρόγραμμα  των Επιμορφωτικών-Εκπαιδευτικών Μαθημάτων των Διαιτητών/Παρατηρητών της Δευτέρας 24/2/2020 και ώρα 20:00 στα Γραφεία της Ένωσης


                20:00-20:45    Μάθημα-Παίξιμο της μπάλας με το χέρι-Handball  Τοπικός Παρατηρητής Διαιτησίας κ. Δούκας Αναστάσιος
                20:45-21:30    Μάθημα-Αποφάσεις στην περιοχή Πέναλτι   Eθνικός Εκπαιδευτής - Παρατηρητής  Διαιτησίας  κ. Σπύρου Συμεών