Πέμπτη, 13 Φεβρουαρίου 2020

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ - Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(14η Αγωνιστική) 15/2/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
15/2/20
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΑΚΟΣ Α.
15/2/20
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΦΑΛΤΑΚΑΣ Θ.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ Α.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΔΟΥΚΑΣ Α.
15/2/20
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
15/2/20
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
15/2/20
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
15/2/20
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙA
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
   
  ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(13η Αγωνιστική) 16/2/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/2/20
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΝΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
16/2/20
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ.ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΚΑΚΟΣ Α.
16/2/20
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
15/2/20
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
(10η Αγωνιστική) 15/2/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ K-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
15/2/20
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
15/2/20
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
Γ.Π.Ο. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ Μ.
15/2/20
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΥ Σ.
15/2/20
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Α'
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
15/2/20
12:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Β'
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
15/2/20
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
                         
                       ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL
(10η Αγωνιστική) 16/2/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
16/2/20
11:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
16/2/20
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ Μ.
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Γ.
ΜΠΑΚΑΛΗΣ Π.
16/2/20
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΝΙΚΟΥ Σ.
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
16/2/20
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΓΕΩΡΓΙΚΑΚΗΣ Δ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ