Πέμπτη, 20 Φεβρουαρίου 2020

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄- Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(15η Αγωνιστική) 22/2/2020 
ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

22/2/20
15:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.

22/2/20
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ

22/2/20
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ

22/2/20
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β

22/2/20
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙA
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΑΚΟΣ Α.

22/2/20
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(14η Αγωνιστική) 23/2/2020
ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/2/20
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
23/2/20
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΑΚ.ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΤΣΑΓΚΑΣ Κ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
23/2/20
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΝΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
23/2/20
15:00
ΛΑΚΚΩΜΑΤΩΝ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
(11η Αγωνιστική) 22/2/2020
ΧΟΡΗΓΟΣ K-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
22/2/20
10:30
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
22/2/20
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΗΤΣΙΟΥ Ν.
22/2/20
11:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Γ.Π.Ο. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
22/2/20
11:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
23/2/20
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ Α'
ΜΠΑΚΑΛΗΣ Π..
22/2/20
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ Β'
ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ Μ.
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL
(11η Αγωνιστική) 23/2/2020
 ΧΟΡΗΓΟΣ K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
22/2/20
12:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΜΠΑΚΑΛΗΣ Π.
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Γ.
23/2/20
11:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ Μ.
ΕΥΤΕΡΠΙΟΥ Δ.
ΜΗΤΣΙΟΥ Ν.
23/2/20
11:30
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙA
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΚΑΚΗΣ Δ.
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
23/2/20
12:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Γ.
ΜΠΑΚΑΛΗΣ Π.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ