Πέμπτη, 14 Νοεμβρίου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ,Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (16/11/2019)

ΧΟΡΗΓΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/11/19
14:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΔOΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
16/11/19
14:30
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΑΚΟΣ Α.
16/11/19
14:30
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
16/11/19
14:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η Αγωνιστική) 17/11/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
17/11/19
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
17/11/19
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΚΑΚΟΣ Α.
17/11/19
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΝΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
17/11/19
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η Αγωνιστική) 16/11/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
16/11/19
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
16/11/19
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Β'
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
16/11/19
10:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Α'
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
15/11/19
16:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
16/11/19
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
Γ.Ο.Π. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
16/11/19
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ

ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η Αγωνιστική) 17/11/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
17/11/19
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
16/11/19
13:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
17/11/19
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
17/11/19
11:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ


ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩN