Πέμπτη, 12 Δεκεμβρίου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α' - Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
10η Αγωνιστική) 14/12/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

14/12/19
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
14/12/19
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

14/12/19
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΚΑΚΟΣ Α.

14/12/19
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.

14/12/19
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΣΙΔΓΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ.

14/12/19
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ Α.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(9η Αγωνιστική) 15/12/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
15/12/19
15:00
ΛΑΚΚΩΜΑΤΩΝ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΝΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
15/12/19
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΚΑΚΟΣ Α.
15/12/19
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
15/12/19
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(8η Αγωνιστική) 14/12/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
14/12/19
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
NΙΚΟΥ Σ.
14/12/19
10:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Α'
Γ.Ο.Π. KAΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
14/12/19
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ Β'
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
15/12/19

 11:30 ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
14/12/19
10:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
14/12/19
11:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(8η Αγωνιστική) 15/12/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
15/12/19
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΝΙΚΟΥ Σ .
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ



14/12/19
12:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
15/12/19
11:30
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π..

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ