Πέμπτη, 12 Απριλίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α'-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(22η Αγωνιστική) 14/4/2018


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
14/4/18
17:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΚΑΚΟΣ Α.
14/4/18
17:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
14/4/18
17:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ..
14/4/18
17:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
14/4/18
17:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
14/4/18
17:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
14/4/18
17:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΝΟΝΑΣ Β


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(18η Αγωνιστική) 15/4/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
14/4/18
17:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
15/4/18
17:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
15/4/18
17:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
15/4/18
17:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
NΟΝΑΣ Β.
15/4/18
17:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΡΟΣΣΕΝΕΡΙ”
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΑΚΟΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ OΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(12η Αγωνιστική) 14/4/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
14/4/18
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ



ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

14/4/18
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
14/4/18
11:00
MΑΝΙΑΚΩΝ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
14/4/18
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.


ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “VELLE TRAVEL”
(10η Αγωνιστική) 15/4/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ




18/4/18
11:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ


ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ




15/4/18
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.