Πέμπτη, 28 Νοεμβρίου 2019

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α' - Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(8η Αγωνιστική) 30/11/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
30/11/19
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
MΩΥΣΙΑΔΗΣ Β.
(ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΚΑΚΟΣ Α.
30/11/19
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
30/11/19
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ
30/11/19
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
30/11/19
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
30/11/19
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(7η Αγωνιστική) 1/12/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1/12/19
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
1/12/19
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
30/11/19
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΝΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
1/12/19
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(7η Αγωνιστική) 30/11/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
30/11/19
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΑΣΤΩΡ Α'
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
30/11/19
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΚΑΣΤΩΡ Β'
ΝΙΚΟΥ Σ.
30/11/19
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
Γ.Ο.Π. KAΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
30/11/19
10:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
30/11/19
10:30
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
30/11/19
10:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(7η Αγωνιστική) 1/12/2019

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
1/12/19
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
1/12/19
12:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
30/11/19
11:45
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
1/12/19
10:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΝΙΚΟΥ Σ.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ