Πέμπτη, 11 Οκτωβρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ,Β' , Κ-12 & Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η Αγωνιστική) 13/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
13/10/18
16:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
13/10/18
16:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΝΟΝΑΣ Β.
13/10/18
16:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΔΟΥΚΑΣ Α.
13/10/18
16:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
13/10/18
16:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
13/10/18
16:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΚΑΚΟΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

(2η Αγωνιστική) 14/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
14/10/18
16:00
ΟΙΝΟΗΣ

ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
14/10/18
16:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
14/10/18
16:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΚΑΚΟΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΩΤΗΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12

(1η Αγωνιστική) 13/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
13/10/18
10:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
17/10/18
17:15
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
13/10/18
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
14/10/18
10:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
13/10/18
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΒΟΗΘΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14

(1η Αγωνιστική) 14/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
13/10/18
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν
17/10/18
16:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
14/10/18
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
14/10/18
12:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
14/10/18
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
 

Οι διαιτητές που ορίσθηκαν στις Κατηγορίες Κ-12 & Κ-14 εκτός των Φύλλων Αγώνων να παραλάβουν και να μελετήσουν τις τροποποιήσεις στις προκηρύξεις των πρωταθλημάτων από τη Γραμματεία της ΕΠΣ Καστοριάς

Προσοχή στις ώρες και στις ημερομηνίες των αγώνων των Κ-12 & Κ-14