Πέμπτη, 18 Οκτωβρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α΄,Β',Κ-12 & Κ-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(6η Αγωνιστική) 20/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
20/10/18
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
20/10/18
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
20/10/18
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
20/10/18
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
20/10/18
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
20/10/18
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π
ΚΑΚΟΣ Α.

Όλοι οι αγώνες της 6ης Αγωνιστικής της Α΄ Κατηγοριάς θα είναι ΔΩΡΕΑΝ στα πλαίσια της προσφοράς των Διαιτητών-Βοηθών και Παρατηρητών Διαιτησίας της Ένωσής μας στο Ερασιτεχνικό Καστοριανό Ποδόσφαιρο


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η Αγωνιστική) 21/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
21/10/18
16:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΝΟΝΑΣ Β.
21/10/18
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
21/10/18
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν
ΚΑΚΟΣ Α.

Το παιχνίδι της Β' Κατηγορίας (ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ-ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ) θα είναι ΔΩΡΕΑΝ στα πλαίσια της προσφοράς των Διαιτητών-βοηθών και Παρατηρητών Διαιτησίας στο Ερασιτεχνικό Καστοριανό Ποδόσφαιρο


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
(2η Αγωνιστική) 20/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-12
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20/10/18
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.

20/10/18
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
20/10/18
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
20/10/18
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
21/10/18
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΕΠΣ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΒΟΗΘΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
(2η Αγωνιστική) 21/10/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-14
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΜΕΓΑ' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
21/10/18
11:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
21/10/18
11:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
21/10/18
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
21/10/18
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
21/10/18
12:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΕΠΣ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ