Τετάρτη, 22 Νοεμβρίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(9η Αγωνιστική) 25/11/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
25/11/17
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΚΑΚΟΣ Α.
25/11/17
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
25/11/17
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
25/11/17
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.

ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
25/11/17
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
25/11/17
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ,
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
25/11/17
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΝΟΝΑΣ Β.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦERUST”
(6η Αγωνιστική) 26/11/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
26/11/17
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΠΛΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΚ.ΠΟΔ. “ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
26/11/17
15:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
26/11/17
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΝΟΝΑΣ Β.
26/11/17
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
26/11/17
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ VELLE TRAVEL”
(5η Αγωνιστική) 26/11/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
26/11/17
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.

ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
26/11/17
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
26/11/17
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
26/11/17
11:30
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΖΙΩΓΟΣ Ε.





ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ”ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & ART BOX”
(5η Αγωνιστική) 25/11/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

25/11/17
11:30
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.


25/11/17
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.


25/11/17
11:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ

25/11/17
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.


25/11/17
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.


25/11/17
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.