Πέμπτη, 25 Ιανουαρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(15η Αγωνιστική) 27/1/2018


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
27/01/18
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
27/01/18
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.

ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΝΟΝΑΣ Β.
27/01/18
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
27/01/18
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΥΑΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
27/01/18
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
27/01/18
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΝ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΚΑΚΟΣ Α.
27/01/18
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(11η Αγωνιστική) 28/1/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
28/01/18
15:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
28/01/18
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ

ΒΕΝΕΤΗΣ Ι.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
28/01/18
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΕΘΝ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
28/01/18
15:00
NEΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Π..
ΝΟΝΑΣ Β.
28/01/18
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ OΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(8η Αγωνιστική) 27/1/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
27/01/18
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
27/01/18
11:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Π.
27/01/18
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
27/01/18
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Κ.

27/01/18
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΚ.ΠΟΔ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.

27/01/18
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.