Πέμπτη, 22 Νοεμβρίου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
PIZZA & BAR-FOOD – Η ΠΑΠΙΑ“
(10η Αγωνιστική) 24/11/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
24/11/18
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
24/11/18
15:00
TOIXIOY
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΚΑΡΑΤΑЇΔΗΣ Β.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
24/11/18
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
24/11/18
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
24/11/18
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΔΟΥΚΑΣ Α.
24/11/18
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΑLEXIOU CAR & SERVICE
(5η Αγωνιστική) 25/11/2018

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
25/11/18
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΑΚ.ΠΟΔ. “ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
25/11/18
15:00
ΜΕΣOΠOTAΜΙΑΣ
ΕΠΛΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
ΝΟΝΑΣ Β.
25/11/18
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ”ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & ART BOX”
(4η Αγωνιστική)

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
24/11/18
11:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
28/11/18
18:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
24/11/18
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
25/11/18
10:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
24/11/18
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ VELLE TRAVEL”
(4η Αγωνιστική)

ΧΟΡΗΓΟΣ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
25/11/18
11:30
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
28/11/18
19:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
25/11/18
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ Π.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
25/11/18
12:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
25/11/18
11:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ