Πέμπτη, 19 Οκτωβρίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄-B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
EΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(6η Αγωνιστική) 21/10/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
21/10/17
15:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΚΑΚΟΣ Α.
21/10/17
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
21/10/17
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
21/10/17
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
21/10/17
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.

ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
21/10/17
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
21/10/17
16:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”
(4η Αγωνιστική) 22/10/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/10/17
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΚΑΚΟΣ ΑΘ.
22/10/17
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
22/10/17
15:00
ΤΟΙΧΙΟΥ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
22/10/17
16:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ..
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
22/10/17
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣOΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(3η Αγωνιστική) 21/10/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
22/10/17
11:30
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
1/10/17
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
21/10/17
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
21/10/17
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟ
ΜΕΓ. ΑΛ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
KΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
21/10/17
11:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
21/10/17
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(3η Αγωνιστική) 22/10/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΜΕΓΑ' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
22/10/17
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ.
22/10/17
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ .
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
22/10/17
11:30
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
22/10/17
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ
KAΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.