Τετάρτη, 4 Οκτωβρίου 2017

OΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ Α'-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ” (4η Αγωνιστική) 7/10/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
7/10/17
16:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
AO ΚΑΣΤΩΡ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
7/10/17
16:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΚΑΚΟΣ Α.
7/10/17
16:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.

ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
7/10/17
16:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
7/10/17
16:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
7/10/17
16:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
7/10/17
16:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΑΦΕ “RUST”(2η Αγωνιστική) 8/10/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
8/10/17
16:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚΑΔ.ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.

ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΚΑΚΟΣ Α.
8/10/17
16:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.

ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΝΟΝΑΣ Β.
8/10/17
16:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
8/10/17
16:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.
8/10/17
16:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΔΟΥΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ “ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & ART BOX”
(1η Αγωνιστική) 7/10/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
7/10/17
11:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΚΑΔ.ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
7/10/17
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
7/10/17
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
7/10/17
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
7/10/17
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
7/10/17
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “VELLE TRAVEL”
(1η Αγωνιστική ) 8/10/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
8/10/17
11:30
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ
8/10/17
11:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
8/10/17
11:30
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
8/10/17
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.