Πέμπτη, 12 Οκτωβρίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Α'-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
EΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(5η Αγωνιστική) 14/10/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
14/10/17
16:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ

ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
14/10/17
16:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΝΟΝΑΣ Β.
14/10/17
16:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.

ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ  Γ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΚΑΚΟΣ Α.
14/10/17
16:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
14/10/17
16:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
14/10/17
16:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
14/10/17
16:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
KAΦΕ “RUST”
(3η Αγωνιστική) 15/10/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
15/10/17
16:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.

ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
15/10/17
16:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ..

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
15/10/17
16:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΝΟΝΑΣ Β.
15/10/17
16:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.
15/10/17
16:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & ART BOX”
(2η Αγωνιστική) 14/10/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
14/10/17
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

11:00
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΑΣΤΩΡ

14/10/17
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

14/10/17
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

14/10/17
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.

14/10/17
11:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL”
(2η Αγωνιστική) 15/10/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
15/10/17
11:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
15/10/17
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
15/10/17
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
15/10/17
11:30
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.