Πέμπτη, 3 Νοεμβρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ (Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ και ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(7η Αγωνιστική) 5/11/2016




ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
5/11/16
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
5/11/16
15:00
ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΚΑΚΟΣ Α.
5/11/16
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΜΕΛ ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ
5/11/16
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
5/11/16
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
5/11/16
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
5/11/16
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΝΟΝΑΣ Β.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η Αγωνιστική) 6/11/2016


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
6/11/16
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
6/11/16
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΜΑΛΕΑΣ Ε.
6/11/16
15:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν..
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.
6/11/16
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Δ.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΝΟΝΑΣ Β.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ(4η Αγωνιστική) 5/11/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
6/11/16
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΔ. ΑΚ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
5/11/16
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
5/11/16
11:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΚΡΟΝΟΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
5/11/16
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
5/11/16
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
8/11/16
16:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ




ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ(2η Αγωνιστική) 6/11/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
6/11/16
11:30
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
6/11/16
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β
6/11/16
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΩΝ ΦΥΛΛΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (10:00-14:00)