Τετάρτη, 9 Νοεμβρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ (Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(8η Αγωνιστική) 12/11/2016




ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
12/11/16
15:00
ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
12/11/16
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
12/11/16
15:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΚΑΚΟΣ Α.
12/11/16
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
12/11/16
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ
12/11/16
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
12/11/16
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(6η Αγωνιστική) 13/11/2016


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
13/11/16
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.
13/11/16
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΜΑΛΕΑΣ Ε.
13/11/16
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
13/11/16
15:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (5η Αγωνιστική) 12/11/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
13/11/16
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΟΔ. ΑΚ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
12/11/16
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
12/11/16
11:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ.”ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΜΕΓ.ΑΛΕ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
11/11/16
15:00
ΒΟΗΘΙΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
12/11/16
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΠΟΔ.”ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
12/11/16
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.






ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (3η Αγωνιστική) 13/11/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
13/11/16
11:30
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
13/11/16
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
13/11/16
11:30
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΩΝ ΦΥΛΛΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ (10:00-14:00)