Πέμπτη, 6 Απριλίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ (A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(21η Αγωνιστική) 8/4/2017




ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
8/4/17
16:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΚΑΚΟΣ Α.
8/4/17
16:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.

ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
8/4/17
16:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
8/4/17
16:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.

ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
8/4/17
16:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
8/4/17
16:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.

ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
8/4/17
16:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β

ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.

ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(16η Αγωνιστική) 9/4/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
9/4/17
16:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
9/4/17
16:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ

ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
9/4/17
16:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
9/4/17
16:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΤΖΟΥΝΤΖΙΔΗΣ Α.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (3η Αγωνιστική-Β' Γύρος) 8/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
8/4/17
11:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θ.

8/4/17
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.




ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ


8/4/17
11:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

8/4/17
11:00
AΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.



ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΑΚ. ΠΟΔ.”ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΑΚ. ΠΟΔ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ





ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (3η Αγωνιστική-Β' Γύρος) 9/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
9/4/17
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΕΠΛΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΤΖΟΥΝΤΖΙΔΗΣ Δ.
9/4/17
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.

ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
9/4/17
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΗΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ