Πέμπτη, 20 Απριλίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ (Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(22η Αγωνιστική) 22/4/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/4/17
17:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
22/4/17
15:00
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.

ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ
ΔΟΥΚΑΣ Α.
22/4/17
17:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
22/4/17
17:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
22/4/17
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
22/4/17
17:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.

ΖΙΩΓΟΣ Ε.

ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
22/4/17
17:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.

ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.

TZOYNΤΖΙΔΗΣ Α.
ΚΑΚΟΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(17η Αγωνιστική) 23/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ





23/4/17
17:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
23/4/17
17:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν,
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.
23/4/17
17:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.

ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (4η Αγωνιστική-Β' Γύρος) 22/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ


22/4/17
10:30
ΜΗΛΙΤΣΑ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

22/4/17
11:00
ΚΑΣΤΩΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.

26/04/17
16:30
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

22/4/17
11:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ.”ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θ.
22/4/17
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΔΙΣΠΗΛΙΟ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.





ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (4η Αγωνιστική-Β' Γύρος) 23/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
23/4/17
11:30
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
23/4/17
11:30
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θ.

ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
23/4/17
11:30
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΠΛΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.

ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΗΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ