Πέμπτη, 27 Απριλίου 2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ (Α΄-Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(23η Αγωνιστική) 29/4/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ




29/4/17
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΝTΟΥΚΑΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.

ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
29/4/17
17:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
29/4/17
17:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΝΟΝΑΣ Β.
29/4/17
17:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
29/4/17
17:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.

ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
29/04/17
17:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.

ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(18η Αγωνιστική) 30/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ








ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ




29/4/17
17:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
30/4/17
15:30
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θ.

ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (5η Αγωνιστική-Β' Γύρος) 29/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
29/4/17
10:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.

29/4/17
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
29/4/17
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
29/4/17
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.

29/4/17
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ. ΠΟΔ.”ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

29/4/17
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΑΚ. ΠΟΔ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (5η Αγωνιστική-Β' Γύρος) 30/4/2017

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
30/4/17
12:15
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΕΠΛΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
30/4/17
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θ.
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
30/4/17
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΑΣΤΩΡ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.