Πέμπτη, 13 Οκτωβρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(4η Αγωνιστική) 15/10/2016




ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
15/10/16
16:00
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ
15/10/16
16:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
15/10/16
16:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΜΑΛΕΑΣ Ε.
15/10/16
16:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
15/10/16
16:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΝΟΝΑΣ Β
15/10/16
16:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
15/10/16
16:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
AO ΚΑΣΤΩΡ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(2η Αγωνιστική) 16/10/2016


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/10/16
16:00
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
16/10/16
16:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.
16/10/16
15:00
ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚΑΔ.ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΠΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣ Β.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
15/10/16
16:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΚΑΚΟΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ (1η Αγωνιστική) 15/10/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
15/10/16
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟ
ΠΟΔ.ΑΚΑΔ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΑΚ.ΠΟΔ.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
15/10/16
11:00
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
15/10/16
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
15/10/16
11:00
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΑΣΤΩΡ
ΑΚΑΔ.ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
15/10/16
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
15/10/16
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.


ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ( ώρες 10:00 -14:00)