Πέμπτη, 20 Οκτωβρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ (Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ - ΠΑΙΔΙΚΟΥ)


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(5η Αγωνιστική) 22/10/2016




ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/10/16
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
22/10/16
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΚΑΚΟΣ Α.
22/10/16
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΝΟΝΑΣ Β.
22/10/16
15:00
ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
22/10/16
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
22/10/16
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΜΑΛΕΑΣ Ε.
22/10/16
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η Αγωνιστική) 23/10/2016


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
23/10/16
15:00
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.
23/10/16
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
23/10/16
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΚΑΚΟΣ Α.
23/10/16
15:00
ΜΗΛΙΤΣΑΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΜΑΛΕΑΣ Ε.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ(2η Αγωνιστική) 22/10/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
22/10/16
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΠΟΔ. ΑΚΑΔ.ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
21/10/16
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΚ ΠΟΔ. “ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
22/10/16
11:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
22/10/16
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
22/10/16
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΣΟΥΛΑΣ Χ.( ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
22/10/16
11:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ “ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.








ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (1η Αγωνιστική) 23/10/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
23/10/16
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
NΤΑΗΛΑΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
23/10/16
11:30
ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α
23/10/16
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΚΡΟΝΟΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ


ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΑΓΩΝΩΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ώρες 10:00 -14:00)