Τρίτη, 1 Μαρτίου 2011

ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΚΟΡΕΡ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ




Οι σκόρερ της Α΄ κατηγορίας εώς και την 18η αγωνιστική







ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΤΩΝ ΣΚΟΡΕΡ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΡΑΔΙΟ ΑΡΓΟΥΣ 98,4 ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΚΠΟΜΠΗΣ "ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ" ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 
ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18:00 - 19:00
ΚΑΙ             ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΗ            16:00 - 18:00






ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΚΟΡΕΡ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2010-2011
ΕΩΣ ΚΑΙ 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
17 ΒΑΣΚΟΣ Χ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
16 ΔΡΑΝΙΤΣΑΡΗΣ Δ ΝΕΣΤΟΡΙΟ
15 ΒΕΛΛΙΔΗΣ ΘΕΜ. ΚΟΡΗΣΟΣ
14 ΑΡΓΥΡΟΣ Σ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
12 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ Ι ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
11 ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΟΡΗΣΟΣ
10 ΚΟΣΜΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
10 ΜΑΤΑΦΤΣΗΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
10 ΣΥΤΙΛΙΔΗΣ ΟΙΝΟΗ
9 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Φ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ
9 ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
8 ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
8 ΚΟΚΟΒΙΔΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
8 ΝΟΥΛΑΣ Χ ΚΑΣΤΡΑΚΙ
7 ΣΙΜΟΥ Κ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ
7 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ
7 ΠΑΛΑΙΟΔΗΜΟΣ Ν ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
7 ΖΙΑΡΑΣ ΝΕΣΤΟΡΙΟ
7 ΜΟΣΧΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
6 ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΗΣ Π ΟΙΝΟΗ
6 ΜΗΛΙΟΣ Σ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
5 ΜΗΛΙΟΣ Γ ΚΑΣΤΡΑΚΙ
5 ΒΕΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜ. ΚΟΡΗΣΟΣ
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
4 ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ
4 ΤΕΡΕΖΙΟΥ Π ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ
4 ΛΙΟΤΣΑΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ
4 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
4 ΑΧΜΕΤΛΙ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
4 ΟΡΓΚΕΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
4 ΝΑΝΟΥ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
4 ΤΑΧΤΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
4 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
4 ΜΑΛΑΚΟΖΗΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
4 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
4 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
3 ΠΟΠΗΣ  ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
3 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
3 ΠΑΣΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
3 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ
3 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ
3 ΓΑΛΑΤΗΣ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
3 ΚΡΟΜΛΙΔΗΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙ
3 ΜΕΛΛΙΔΗΣ ΚΟΡΗΣΟΣ
3 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
3 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
3 ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
3 ΒΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
3 ΓΚΑΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
3 ΤΖΙΜΗΡΗΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
2 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
2 ΤΕΛΛΟΣ ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
2 ΣΚΡΕΚΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ
2 ΜΗΛΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ
2 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ
2 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
2 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
2 ΒΙΕΡΟΣ Ν ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ
2 ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ
2 ΓΑΚΚΙΑΣ ΚΟΡΗΣΟΣ
2 ΠΑΠΑΝΕΣΤΩΡΑΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
2 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
2 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
2 ΓΚΟΥΠΑΛΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
2 ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ  ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
2 ΔΡΑΝΙΤΣΑΡΗΣ Ε ΝΕΣΤΟΡΙΟ
2 ΙΝΤΖΙΔΗΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
2 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
2 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ Ν ΝΤΑΗΛΑΚΗ
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΟΙΝΟΗ
2 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
2 ΣΑΡΡΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
2 ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΟΡΙΟ
1 ΣΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
1 ΛΙΑΜΗΣ ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
1 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ
1 ΡΟΤΣΙΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
1 ΜΟΥΣΙΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
1 ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ
1 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ Θ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ
1 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
1 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
1 ΤΖΙΩΤΖΗΣ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
1 ΝΤΟΥΡΟΣ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
1 ΓΕΡΑΣΗΣ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
1 ΤΑΣΙΟΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙ
1 ΚΑΤΣΙΑΣ  ΚΑΣΤΡΑΚΙ
1 ΜΗΛΙΟΣ Β ΚΑΣΤΡΑΚΙ
1 ΜΙΧΑΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙ
1 ΣΥΡΕΓΚΟΣ  ΚΑΣΤΡΑΚΙ
1 ΣΑΛΤΣΟΓΛΙΔΗΣ ΚΟΡΗΣΟΣ
1 ΔΗΜΑ ΚΟΡΗΣΟΣ
1 ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΚΟΡΗΣΟΣ
1 ΜΗΛΙΑΤΗΣ ΚΟΡΗΣΟΣ
1 ΧΥΣΟΛΑΡΙ Ε. ΚΟΡΗΣΟΣ
1 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
1 ΦΕΡΑΤΙ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
1 ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ
1 ΔΡΑΝΙΤΣΑΡΗΣ Π ΝΕΣΤΟΡΙΟ
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΕΣΤΟΡΙΟ
1 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
1 ΜΑΚΡΗΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
1 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΤΑΗΛΑΚΗ
1 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΟΙΝΟΗ
1 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
1 ΖΕΚΙΟ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
1 ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
1 ΚΥΒΕΝΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
1 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ
1 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ