Πέμπτη, 1 Δεκεμβρίου 2016

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ (A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ- Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ- ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ)

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(10η Αγωνιστική) 3/12/2016




ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
3/12/16
15:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
3/12/16
15:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
3/12/16
15:00
ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΚΑΚΟΣ Α.
3/12/16
15:00
ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΝΟΝΑΣ Β.
3/12/16
15:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
3/12/16
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
3/12/16
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΜΑΛΕΑΣ Ε.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(9η Αγωνιστική) 4/12/2016


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
4/12/16
15:00
ΛΕΥΚΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΑΚ.ΠΟΔ.”ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ”
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Β.
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.
4/12/16
15:00
ΟΙΝΟΗΣ
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ
4/12/16
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
4/12/16
15:00
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΕΘΝ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΝΟΝΑΣ Β.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (8η Αγωνιστική) 3/12/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
3/12/16
11:00
ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Β
ΠΟΔ.ΑΚ. ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
3/12/16
11:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. “ΠΗΓΑΣΟΣ”
ΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
3/12/16
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.
3/12/16
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
3/12/16
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΑΚ ΠΟΔ. ¨ΟΡΕΣΤΕΙΑΔΑ”
ΜΠΕΖΑΝΑΣ Χ.
3/12/16
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.





ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (4η Αγωνιστική) 4/12/2016

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
4/12/16
11:30
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
4/12/16
11:30
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
4/12/16
11:30
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.