Πέμπτη, 10 Μαΐου 2018

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(26η Αγωνιστική) 12/5/2018
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
12/5/18
17:00
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Χ.
ΓΙΑΜΠΑΜΗΣ Ν.

ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΝΟΝΑΣ Β.
12/5/18
17:00
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
12/5/18
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Β.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
12/5/18
17:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.

ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
12/5/18
17:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
12/5/18
17:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ

ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
12/5/18
17:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.
KAKOΣ A.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “VELLE TRAVEL”
(14η Αγωνιστική) 13/5/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ


ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ



17/5/18
18:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ.

ΤΣΕΛΑΣ Σ.


ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ



13/5/18
17:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ-ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ OΡΙΖΟΝΤΕΣ & ΑRT BOX”
(16η Αγωνιστική) 12/5/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
11/5/18
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
16/5/18
17:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν
12/5/18
11:00
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΟΥ Κ.


ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ


12/5/18
11:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.

12/5/18
11:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “VELLE TRAVEL”
(13η Αγωνιστική-εξ αναβολής) 15/5/2018

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
15/5/18
18:00
ΚΑΣΤΟΡΑ
ΚΑΣΤΩΡ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΝΤΟΚΟΣ Ζ.
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Χ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν.