Πέμπτη, 30 Ιανουαρίου 2020

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ - Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Κ-12 & Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ


ΕΠΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(12η Αγωνιστική) 1/2/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1/2/20
15:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΚΥΡΚΟΣ Σ.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
1/2/20
15:00
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΚΕΝΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ
1/2/20
15:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
1/2/20
15:00
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
1/2/20
15:00
ΜΑΝΙΑΚΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΚΑΚΟΣ Α.
1/2/20
15:00
ΚΟΡΗΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
Φ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(11η Αγωνιστική) 2/2/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
2/2/20
15:00
ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Λ.
ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ Χ.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
2/2/20
15:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ Χ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Κ
ΚΑΚΟΣ Α.
2/2/20
15:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
ΝΕΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α.
ΖΟΥΤΣΟΣ Κ.
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
ΔΟΥΚΑΣ Α.
2/2/20
15:00
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΕΡ. ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Κ-12 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
(9η Αγωνιστική) 1/2/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ K-12 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
 
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
1/2/20
11:00
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
Γ.Π.Ο. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
1/2/20
11:00
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
1/2/20
11:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ Α'
ΜΠΑΚΑΛΗΣ Π.


ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΣΤΩΡ Β'

1/2/20
11:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
1/2/20
11:00
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ Κ-14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣVELLE TRAVEL
(9η Αγωνιστική) 2/2/2020

ΧΟΡΗΓΟΣ K-14 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ
2/2/20
11:30
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
2/2/20
12:00
ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΚΑΣΤΩΡ Α'
ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ Μ.
ΜΗΤΣΙΟΥ Ν.
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
2/2/20
11:30
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΓΚΙΤΣΟΣ Π.
ΝΙΚΟΥ Σ.
2/2/20
11:30
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΜΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΓΕΩΡΓΙΚΑΚΗΣ Δ.
ΕΥΤΕΡΠΙΟΥ Δ.

ΧΟΡΗΓΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ